Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Będą burzyć ceramikę
~~kmicic niezalogowany
21 lutego 2017r. o 10:32
~~viper napisał(a): Kiedy tam jeszcze pracowałem mówiło się, że są duże trudności z przeprowadzaniem remontów na zakładzie nr 2 z uwagi na obostrzenia od konserwatora zabytków. teraz pan prezes mówi że obiekt nie jest pod opieka konserwatora ...


bo tak załatwili żeby nie był...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 lutego 2017r. o 10:32
według co niektórych to wszystko co wybudowane, to już powinno stać na wieki.... bo ma jakąś tam swoją historię.... stary wielki budynek, nie przedstawiający wartości architektonicznej (i chyba żadnej) miałby ot tak stać sobie, zajmować spory obszar jak by nie było centrum miasta, pochłaniając spore pieniądze, blokować teren, tylko dlatego że ktoś przyzwyczaił się do jego widoku? ludzie litości....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
21 lutego 2017r. o 10:44
sześć minut temu napiszę tak :

Zburzmy jeszcze piramidy :)
Bo nigdy nie wiadomo na jakich "RECENZENTÓW" trafimy ;)

Nie pozdrawiam

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~1 niezalogowany
21 lutego 2017r. o 11:54
Decyzję o rozbiórce podjął właściciel firmy Zakłady Ceramiczne tj.- Prezes z Radą Nadzorczą. Decyzja ta suwerenna i ekonomiczna jak widać. Tyle i aż tyle. Nie ma co klepać w klawiaturę komputera i wzbudzać niesmaczne emocje.Decyzję tą może zmienić tylko Prezes...tak ostatnio w Polsce jest ostatnio.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PPN niezalogowany
21 lutego 2017r. o 12:59
Jutro składam zawiadomienie do prokuratury krajowej na efekt i bandycką działalność a także na niszczenie obiektu zabytkowego. Ponadto sprawę zgłoszę do wojewódzkiego i krajowego konserwatora zabytków. To przez tyle lat ten zakład istniał, przetrwał wojnę, a banda nieudaczników skazuje ten zakład na wyburzenie, według mnie cała sprawa śmierdzi..., Ciekawe a może po wyburzonym zakładzie, w jego miejscu zostanie wybudowana kolejna galeria, co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kmicic niezalogowany
21 lutego 2017r. o 13:05
~~PPN napisał(a): Jutro składam zawiadomienie do prokuratury krajowej na efekt i bandycką działalność a także na niszczenie obiektu zabytkowego. Ponadto sprawę zgłoszę do wojewódzkiego i krajowego konserwatora zabytków. To przez tyle lat ten zakład istniał, przetrwał wojnę, a banda nieudaczników skazuje ten zakład na wyburzenie, według mnie cała sprawa śmierdzi..., Ciekawe a może po wyburzonym zakładzie, w jego miejscu zostanie wybudowana kolejna galeria, co?


Mam nadzieje, że to zrobisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 lutego 2017r. o 13:57
~~kmicic napisał(a):
~~PPN napisał(a): Jutro składam zawiadomienie do prokuratury krajowej na efekt i bandycką działalność a także na niszczenie obiektu zabytkowego. Ponadto sprawę zgłoszę do wojewódzkiego i krajowego konserwatora zabytków. To przez tyle lat ten zakład istniał, przetrwał wojnę, a banda nieudaczników skazuje ten zakład na wyburzenie, według mnie cała sprawa śmierdzi..., Ciekawe a może po wyburzonym zakładzie, w jego miejscu zostanie wybudowana kolejna galeria, co?


Mam nadzieje, że to zrobisz.


do psychiatry i to szybkim krokiem bo stan sie pogarsza z minuty na minutę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kmicic niezalogowany
21 lutego 2017r. o 15:31
~~ napisał(a):
~~kmicic napisał(a):
~~PPN napisał(a): Jutro składam zawiadomienie do prokuratury krajowej na efekt i bandycką działalność a także na niszczenie obiektu zabytkowego. Ponadto sprawę zgłoszę do wojewódzkiego i krajowego konserwatora zabytków. To przez tyle lat ten zakład istniał, przetrwał wojnę, a banda nieudaczników skazuje ten zakład na wyburzenie, według mnie cała sprawa śmierdzi..., Ciekawe a może po wyburzonym zakładzie, w jego miejscu zostanie wybudowana kolejna galeria, co?


Mam nadzieje, że to zrobisz.


do psychiatry i to szybkim krokiem bo stan sie pogarsza z minuty na minutę :)

rozumiem, że masz siebie na myśli - cóż, nie zatrzymuję :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.