Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tropem Wilczym–Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
~~ niezalogowany
26 lutego 2017r. o 22:49
1920 przegoniliśmy bolszewików a po II WŚ chłopaki myśleli, że też im się uda przegonić czerwoną zarazę ale było za dużo kolaborantów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 lutego 2017r. o 23:03
2 maja 1946 UB spaliło Wąwolnicę

http://www.naleczow.com.pl/historia/historia.php?id=wawol
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~(...) i wszystko jasne. niezalogowany
3 marca 2017r. o 8:57
W Bolesławcu nie ma miejsca dla bolesławian?

Kiedy w tym mieście ludzie odrzucą układy i układziki?

Mieć taką atrakcję w mieście i nie korzystać z tego, to pokazuje, że ci, którzy pchają się do władzy mają gdzieś mieszkańców, a myślą wyłącznie o budowaniu nowej kliki.

http://www.ksgranica.pl/klub-sportowy-granica-ku-chwale-zolnierzy-wykletych/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 marca 2017r. o 9:08
~~(...) i wszystko jasne. napisał(a): W Bolesławcu nie ma miejsca dla bolesławian?

Kiedy w tym mieście ludzie odrzucą układy i układziki?

Mieć taką atrakcję w mieście i nie korzystać z tego, to pokazuje, że ci, którzy pchają się do władzy mają gdzieś mieszkańców, a myślą wyłącznie o budowaniu nowej kliki.

http://www.ksgranica.pl/klub-sportowy-granica-ku-chwale-zolnierzy-wykletych/


Najpierw przyjrzyj się sobie... Proponowałeś lokalnym organizatorom? Odrzucili propozycję? Konkretnie, podaj nazwiska, bo już jeden kłamał że hejtuje organizatorów bo nie informowali o biegu, po czym udowodniono mu kłamstwo na bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przyjrzyj się... niezalogowany
3 marca 2017r. o 9:20
~~ napisał(a):
~~(...) i wszystko jasne. napisał(a): W Bolesławcu nie ma miejsca dla bolesławian?

Kiedy w tym mieście ludzie odrzucą układy i układziki?

Mieć taką atrakcję w mieście i nie korzystać z tego, to pokazuje, że ci, którzy pchają się do władzy mają gdzieś mieszkańców, a myślą wyłącznie o budowaniu nowej kliki.

http://www.ksgranica.pl/klub-sportowy-granica-ku-chwale-zolnierzy-wykletych/


Najpierw przyjrzyj się sobie... Proponowałeś lokalnym organizatorom? Odrzucili propozycję? Konkretnie, podaj nazwiska, bo już jeden kłamał że hejtuje organizatorów bo nie informowali o biegu, po czym udowodniono mu kłamstwo na bobrzanie.pl

Nie atakuj, a spokojnie zapytaj i się dowiesz.
Wysiliłem się na tyle, aby zadzwonić i zapytać. Dzwoniłem przed chwilą pod numer kontaktowy ze strony. Dowiedziałem się, że ten klub proponował swój udział, ale nie dostali żadnej odpowiedzi. Także najpierw przyjrzyj się sobie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 marca 2017r. o 9:42
Nikt nie atakuje, tylko prosi o konkrety. Komu konkretnie proponowałeś? (nie udawaj kogoś innego). Bo ja wczoraj proponowałem koniowi na ucho podczas rejsu Batorym, żeby zabrać misie z kry lodowej u wybrzeży Alaski :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~biało-czerwony niezalogowany
3 marca 2017r. o 9:44
kłamliwa historia polski wg pisis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tropem niezalogowany
3 marca 2017r. o 13:38
~~ napisał(a): Nikt nie atakuje, tylko prosi o konkrety. Komu konkretnie proponowałeś? (nie udawaj kogoś innego). Bo ja wczoraj proponowałem koniowi na ucho podczas rejsu Batorym, żeby zabrać misie z kry lodowej u wybrzeży Alaski :)

Oczywiście, że atakuje i nie widzę prośby, a żądanie. Tak to odbieram, czyli ton wypowiedzi. Ta wypowiedź jest podobna, bo z góry zarzuca coś komuś.
Do rzeczy. Konkrety są podane, jak chcesz jakieś interesujące ciebie szczegóły, to zadzwoń i się dowiedz. 698213229 pod ten numer dzwoniłem i facet powiedział, że proponował organizatorowi obecność swojego klubu. Dodał, że do tej pory nie dostał żadnej informacji w tej sprawie. Wystarczy się zainteresować tym kto był organizatorem i po sprawie. Twoje lenistwo, czy zwykła arogancja nie pozwala ci kilka razy kliknąć w googlach, aby się dowiedzieć? Za to musisz coś insynuować, tak? Gdybym był kimś takim jak ty, to teraz napisałbym, że pewnie jesteś z tej kliki i nie udawaj kogoś innego i przyjrzyj się sobie itd. Proszę link do organizatora http://tropemwilczym.pl/bieg/boleslawiec/ . Ja ze swojej strony napisałem co o tym myślę i tyle. Mam do tego prawo. Nawet jak ciebie to bardzo razi, to fakt jest taki, że u nas trzeba być w pewnych układach, bo inaczej będzie jak z gliniadą itp. Wszystko w mieście zdycha, a nasi chętni do przywództwa lokalni działacze, olewają mieszkańców miasta i regionu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza