Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Miłośnicy gazu z Gromadki
~~milo niezalogowany
11 marca 2017r. o 17:09
~~ napisał(a):
~~Bron ostra napisał(a): Jakby uzyskanie pozwolenia na bron bylo latwe to zlodzieje by sie bali wchodzic na teren prywatny. Kradzieze wtedy z wlamaniem byloby rzadkoscia.



Bzdury prawisz :)
Gdyby złodzieje mieli broń , .. oni też mogli by "łatwo" uzyskać pozwolenie . Okradaliby tak samo często ,tylko z użyciem broni :D


To jak to, złodziej bez broni ma chodzić na włama?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 marca 2017r. o 17:37
Mysza i kolumb dalej grasują w Gromadce? Czy już jednak siedzą? Słyszałem że mysza jakiś czas temu zatruł się ołowiem ;) ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kuk niezalogowany
12 marca 2017r. o 21:57
~~ napisał(a): Mysza i kolumb dalej grasują w Gromadce? Czy już jednak siedzą? Słyszałem że mysza jakiś czas temu zatruł się ołowiem ;) ?


Młodzi, nowi następcy grasują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 marca 2017r. o 21:59
Dawno mnie tam nie było. Swoją drogą fajna miejscowość, fajni ludzie, tylko to złodziejstwo i menelstwo ponad normę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Na widelcu niezalogowany
12 marca 2017r. o 22:31
~~ napisał(a): Dawno mnie tam nie było. Swoją drogą fajna miejscowość, fajni ludzie, tylko to złodziejstwo i menelstwo ponad normę.


Wszędzie jest podobnie są fajni ludzie, mądrzy, inteligentni i są ci co życie biorą na luzie. :)

Żeby ludzie nie kradli, musi nie być na to cichego przyzwolenia społecznego.
Wiemy jak to wygląda w Polsce, gdzie zawsze trzeba było kombinować żeby przetrwać. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tadeusz niezalogowany
12 marca 2017r. o 22:41
Nie zawsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 marca 2017r. o 2:24
~~ napisał(a): Mysza i kolumb dalej grasują w Gromadce? Czy już jednak siedzą? Słyszałem że mysza jakiś czas temu zatruł się ołowiem ;) ?
Chyba na ryzu grasują haha :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jebac konfidentów niezalogowany
20 marca 2017r. o 13:16
https://youtu.be/Q4ULkpUHQrY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza