Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Donald Tusk wybrany na kolejną kadencję
~~Malkontent niezalogowany
19 marca 2017r. o 13:32
Do fobiaka i Panny z dzieckiem - 100% poparcia !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 marca 2017r. o 13:51
Pozwolę sobie podziękować za poparcie również w imieniu Fobicznego . Uważam , że to jeden z niewielu Inteligentnych i obdarzonych wiedzą, udzielających się na tym forum. Chociaż nie zawsze się ze sobą zgadzamy . Fobiczny twierdzi , dla przykładu , oczywiście , że sam sobie jest Autorytetem , ja tym się od Fobicznego różnie , że sam sobie wybieram Autorytety i mam je cztery ... na chwilę obecną . Ale Ryży Olsen nigdy nie będzie moim autorytetem . Pis wraz Jarkiem i Dudkiem też nigdy nie dostąpią zaszczytu ... no chyba , że zaczną drukować , zamiast pożyczać . Wtedy się zastanowię :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anty LGBT niezalogowany
19 marca 2017r. o 14:10
Ponowna kadencja Tuska to ubezwłasnowolnienie Polski,i oto chodziło Merkel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poliusz niezalogowany
19 marca 2017r. o 14:46
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Poliusz napisał(a):
~~Amazing napisał(a): Poliuszu jak obalusz PIS to władze przejmie PO a tego nie zniosę. Jestem skrajnym prawicowcem ale wolę już PiS niż tych sprzedawczykow i aferzystow

Ja nie mam zamiaru obalać ani PiSu ani innych ,niech tylko zaczną szanować ludzi,a nie dzielą Polaków na lepszy i gorszy sort, zawłaszczają wszystko co możliwe,teraz chcą się wziąć za sądy, obiecali że będą słuchać obywateli a w ważnych sprawach będą przeprowadzone referenda( masz przykład na przykładzie szkolnictwa,metroplii warszawskiej) , chcą decydować o możliwości przeprowadzenia aborcji nawet jak ku temu będą uzasadnione przesłanki,in vitro,cyrk z refundacją leków,wypadki kolumn rządowych i zamiatanie tego pod dywan, totalne kompromitowanie Polski na arenie międzynarodowej,że nawet Orban nie poparł tej szopki w wykonaniu rządu PiS, kolesiostwo w największych spółkach skarbu państwa, degradacja zdolności bojowych armii,mało,dziwisz się że ludziom to się nie podoba?,nie jestem fanem PO,ale jak szkodzili to nie robili tego w tak obcesowy sposób. Pozdrawiam


Kolega chyba od wczoraj w Polsce. Popaprańce mają na sumieniu resztki sprywatyzowanej gospodarki narodowej na rzecz Czwartej Rzeszy. Jeśli to nie jest szkodnictwo , to co to qurwa jest ? To dlatego Ryży w ramach nagrody robi dzisiaj za prezia eurokołchozu , czyli Czwartej Rzeszy . Nawet mleczarnie zamienili nam na galerię handlową nie polskich , a chińskich produktów. Jakim trzeba być k...retynem , aby nie widzieć ... zła ?


Ty tak na serio wiesz co piszesz, jak możesz porównywać Unię do rzeszy, obrażasz wszystkich od Polaków zaczynając na Portugalczykach kończąc, likwidację mleczarni,fabryk, prywatnych sklepów, to jest kapitalizm nie komuna, nie jesteś rentowny,więc nie masz szans bytu na rynku, co do prywatyzacji kluczowe sektory gospodarki narodowej nadal są w polskich rękach i ze względów strategicznych muszą być. Więc może najpierw doucz się trochę a nie szczekasz za Gazetą Polską,TV Republiką Trwam czy innym wypalaczem trzeźwego myslenia a potem opluwaj gorszy sort wg. prezesa. Swoją drogą w latach 30 ubiegłego wieku pewien śmieszny facet twierdził że Jest rasa panów i podludzie. Więc Wasz prezes widzę uczy się ,tylko szkoda że nie od tych co trzeba. Miłego bicia piany. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 marca 2017r. o 15:07
Poliusz , no właśnie o to chodzi . Cała ta pieprzona rentowność sprawiła , że nawet fajki musisz kupić w hipermarkecie , bo kiosków już nie ma. A na wzrost PKB w tym nieszczęśliwym kraju , zamiast fabryk pracują apteki i niepubliczne zakłady zdrowotne. Z taką ekonomiką , to ziemniak nie kokos będzie egzotyką. Ja wiem co piszę , tym bardziej , że robię to na tym forum od lat . A wiesz dlaczego wiem , bo lubię czytać ... nie tylko Biblię. Ja nie wiem kto Cię edukował i gdzie , ale podejrzewam , że propaganda zielonej wyspy. Lecz jeśli o ekonomii mówimy to trzeba Ci chłopie żebyś wiedział . Podstawą zdrowej gospodarki jest władza nad dystrybucją pieniądza i żadna doktryna kapitalistyczna tego nie zmieni , choćby profesiury dostały tysiąc nobli . W Polsce dystrybucją zajmują się zachodnie korporacje finansowe i dlatego Mądrzy Ludzie , jak pan Michalkiewicz , albo Jaśkowski , tudzież Braun mawiają , że jesteśmy kondominium rusko- niemieckim z zaawansowanym kapitalizmem kompradorskim sterowanym przez dawną ubecję.

Coś Ci jeszcze qurwa wyklarować ? :) Ale to może ulec zmianie , jeśli poziom edukacji polskiego społeczeństwa skoczy o dwa poziomy w górę :D Jak widzisz Poliuszu , mocno nad tym pracuję :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~poliusz niezalogowany
19 marca 2017r. o 15:38
NO właśnie ta rentowność nieszczęsna jak wszystko popsuła,ale nikt nie jest na tyle głupi żeby dokładać do interesu i tak niestety dzieje się nie tylko w Polsce ,że fabryki, sprzedaż przejmują obce koncerny a nie Polskie choć i w tym względzie powoli się coś zmienia bo jest wiele Polskich firm które całkiem nieźle sobie radzą np. Cross , branża meblowa i producenci okien,Comarch, Polpharma, Adamed to nieliczne przykłady bo takich firm które obywają sie bez obcego kapitału jest więcej ,więc aż tak nie demonizujmy,Tyle o gospodarce, natomiast tym wszystkim opluwającym Unię niech się cofną do czasu zanim Polska wstąpiła do Unii,jak po wstąpieniu się zmieniło. Może nie wszystko w niej jest dobre ale na pewno był to dobry wybór. No i najważniejsze do wszystkich opluwających przeczytajcie definicję demokracji(podobno Polska to kraj demokracji?) i przemyślcie czy na pewno teraz mamy demokracje. Dobra więcej nie piszę bo znów usłyszę że jestem nieukiem lub inne epitety,a może poprostu inaczej to widzę i mam inny pogląd niż wszystko wiedzący ,oczytani ludzie na forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 marca 2017r. o 16:02
Owszem , masz sporo racji , ale gałęzie strategiczne są nadal na wykluczeniu . Niemcy stosują pomoc publiczną do swoich stoczni bez cienia żenady . A u nas nawet węgla nie opłaca się wydobywać , nie mówiąc o stoczniach. I tak właśnie wygląda Czwarta Rzesza , są równi i równiejsi jak Orwell pisał. Do dupy z taką demokracją.

Wracając do kasy , nie wiem czy wiesz Poliuszu , że Europejski Bank Centralny nie jest własnością Europejczyków. Tam może kilka akcji bez znaczenia . I nawet traderzy nie wiedzą czyją jest własnością. Niemniej jednak drukują kasę w ilościach hurtowych zasilając niemiecką i francuską gospodarkę. Taki Lidl dla przykładu dostał parę mld eurasów zaraz po wejściu Polski do eurokołchozu ( na jeden procent ) na rozkręcenie biznesu w Polsce . Oczywiście takie same możliwości miała rodzima Żabka , czy inny Lewiatan , stokrotka , mrówka i reszta owadów , oprócz Biedronki , bo to kapitał portugalski , nota bene z tego samego EBC ;)

Równi i równiejsi :) Zawsze mnie to zastanawiało , dlaczego niewolnicy nie widzą krat więzienia ? Jak myślisz Poliuszu ? . Jak widzisz szanuję Twe zdanie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~poliusz niezalogowany
19 marca 2017r. o 16:52
Myślę że to wszystko jest efektem globalizacji,rozwoju technologi i internetu,szkoda że nie w równej mierze patrząc na Afrykę,Europę Środkowo - wschodnią czy część Azji, Polacy wraz z wejściem do unii dostali możliwość podjęcia legalnej pracy ,socjalu w każdym z krajów członkowskich,podróżowania tylko z dowodem,rolnicy dostali dopłaty do produkcji,dzięki funduszom ruszyło budownictwo,rozwój kolei czy infrastruktury drogowej.Nie czarujmy się w Unii i na świecie zawsze będą równi i równiejsi ,ważne żeby się w tym odnaleźć ,umieć rozmawiać a nie stawać okoniem jak podczas wyboru szefa rady europejskiej,zresztą nie tylko w tym aspekcie PiS chce udowodnić że ich ma być na wierzchu. A kończąc moje zdanie jest takie że od czasu wolnych wyborów w Polsce nie było rządu który najpierw stawiałby dobro obywatela,a nie swoej,rządzimy,moze 4 lata więc trzeba wykorzystać to i wyciągnąć ile się da,stąd te wszystkie afery od rządów Mazowieckiego po dzisiejsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.