Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Posłanka Ewa Drozd przyjedzie do Wykrot
~~ niezalogowany
2 kwietnia 2017r. o 16:15
~~ccc napisał(a): Ja nie żyję burmistrzem. Nie przenoszę lokalnych fobi na sprawy poselskie. Samorząd jest autonomiczny i tyle. Nie pomawiam w Internecie. Nie muszę się tłumaczyć po sadach a później lamentować.
Wystarczy zachować zdrowy rozsądek. Milej niedzieli. I


Jeżeli ta PO to nie ma nic do gadania, jeżeli to veto to do niczego . Jeżeli to wszystko to bzdury i tylko nasz burmistrz wie jak nas doprowadzić do "Krainy Wiecznej Szczęśliwości" TO JEKIEJ CHOLERY W OGÓLE SIĘ NAMI INTERESUJESZ ?
Tłumaczą się nie którzy przed sądami bo się ich boicie, ale to wy się martwcie czy nie staniecie przed "odnowionym" sądem za wykorzystywanie stanowisk nie do tego co trzeba i sądów nie do tego co trzeba. Miłej Niedzieli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ccc niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 18:51
No i jak z tymi waszymi pytaniami? Co z waszą transparentnością? Moderujecie rozmowy że tyle to trwa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 20:42
Przyjdź na spotkanie. Pokażemy ci taką transparentność, że jeszcze takiej nie widialeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:) niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 21:03
Czyli nieslowni? Obiecują i sami się wetują?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do ccc niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 21:17
~~ccc napisał(a): No i jak z tymi waszymi pytaniami? Co z waszą transparentnością? Moderujecie rozmowy że tyle to trwa?

Na spotkaniu pytania konkretne były zadawane i Pani Posłanka bardzo rzeczowo odpowiadała ,jeśli masz jakieś pytania to napisz do Weto na pewno ci odpowiedzą ,tylko nie zapomnij się podpisać bo na anonimy nie odpowiadamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ccc niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 21:45
A anonimowo wypowiadasz się w imieniu veto? To nie ja pisałem o opublikowaniu rozmowy! Tyle jest warte wasze slowo? To jest ta nowa jakość?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 22:29
~~ccc napisał(a): A anonimowo wypowiadasz się w imieniu veto? To nie ja pisałem o opublikowaniu rozmowy! Tyle jest warte wasze slowo? To jest ta nowa jakość?

Nie jestem z weto ale tak mnie wkur..... że chętnie poznał bym tą mordę żeby ci w nią napluć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ccc niezalogowany
5 kwietnia 2017r. o 22:38
Proponuję ziółka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.