Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmieciowy wizerunek Powiatu i Gminy Bolesławiec
~~tre niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 12:26
Całe obrzeża Bolesławca zawalone simiecimi tego nikt nie widzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krystyna niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 14:00
Zgadzam się z ta wypowiedzią. I tylko duże kary przyniosą rezultaty ( mam taką nadzieję ) więc do dzieła montować monitoring i zabrać się za tych zaśmiecających, wymierzając im porządne kary.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 14:24
"Bardziej precyzyjnie: To jest wizerunek mieszkańców powiatu bolesławieckiego"

Prawda. :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zofja niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 14:40
Niektórzy, a jest ich całkiem sporo, potrafią worki ze śmieciami porzucać obok śmietników w centrum miasta ... na pożarcie ptactwu, które rozdziobuje worki. Śmieci walają się po całych połaciach podwórek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 17:02
Tylko ludzie potrafią zrobić taki syf.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dodziu niezalogowany
10 kwietnia 2017r. o 7:49
Miałem przyjemność jechać ....wczoraj widzę że nie robi to na drogowcach wrażenia ...śmiecie jak były tak są czekają aż zarosną trawą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
10 kwietnia 2017r. o 8:12
W rzeczywistości jest to wizerunek, ale dotyczący tzw bałaganiarzy, którzy w głębokim poważaniu mają to jak o nich mówią. Wystarczy po tzw. letnich wekendach przejechać się po żwirowniach gdzie co niektórzy wypoczywający z lubością pozostawiają po sobie mnóstwo śmieci. Porzucone śmieci spotykamy w parkach, lasach i na poboczach dróg. Dużo jeżdżę rowerem po Bolesławcu i jego okolicach. Mógłbym wykonać setki zdjęć dzikich wysypisk, gdzie porzucane są nie tylko butelki po napojach. Są tam resztki materialów budowlanych, opakowań po nich, gruzu, meble, części samochodowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ES niezalogowany
10 kwietnia 2017r. o 8:35
zarząd Dróg Powiatowych nie wiem po co istnieje za co im płacą.Zglosiłam 2 miesiace temu o leżącychśmieciach za Łaziskami , ale moją to w nosie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.