Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ludu Polan powstań z kolan

~~ niezalogowany
23 kwietnia 2017r. o 21:50
no teraz to przestraszyłeś Pana M
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 kwietnia 2017r. o 21:56
~~ napisał(a): Kiedy posłyszysz Słowo Boże, stracisz ostatecznie ochotę i do żartów i niekończącej się agresji antykościelnej. Zaciągnąłeś gigantyczny dług u Boga. Ja bym się na twoim miejscu zaczął się martwić nieuchronnie przybliża się termin "zdania sprawy z włodarstwa swego" :( Nie jest ważne, że nie wierzysz w szatana, ważniejsze, że szatan wierzy w ciebie!

Na razie zobaczyłeś lustro - kilka słów prawdy o tobie jakiegoś racjonalnego obserwatora...

PanM w Boga nie wierzy i szatana sie nie boi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 kwietnia 2017r. o 22:05
~~ napisał(a):
PanM w Boga nie wierzy i szatana sie nie boi.


Eeeeeeee, szatana się nie boi? Goryczaka żółciowego konsumuje? Nie wierzę.

Ja tam wolę Rydze - żadnych podtekstów - oczywiście jeść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
23 kwietnia 2017r. o 22:07
~~ napisał(a): Kiedy posłyszysz Słowo Boże, stracisz ostatecznie ochotę i do żartów i niekończącej się agresji antykościelnej. Zaciągnąłeś gigantyczny dług u Boga. Ja bym się na twoim miejscu zaczął się martwić nieuchronnie przybliża się termin "zdania sprawy z włodarstwa swego" :( Nie jest ważne, że nie wierzysz w szatana, ważniejsze, że szatan wierzy w ciebie!


To Wy wierzycie w swego Boga ze strachu ? Przed czym pytam ?

Termin ma każdy z nas . Niektórzy nie potrafią się z nim pogodzić i puszczają im wodze chciejstwa i fantazji.
Polemika po katolicku zawsze zmierza w kierunku dowiedzenia swojej racji nad innymi.
Polemika ateistyczna zmierza do konsensusu tolerancji." Ja toleruję Twoją wiarę i liczę że Ty nie potępisz mojego ateizmu "

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 kwietnia 2017r. o 22:19
PanM napisał(a): Polemika ateistyczna zmierza do konsensusu tolerancji." Ja toleruję Twoją wiarę i liczę że Ty nie potępisz mojego ateizmu "

Zwlaszcza twoje obrazki, ktore wklejasz, daza do konsensusu i tolerancji. Tu jestes falszywy i przewrotny.Nie wystarczy tolerowac, nalezy szanowac. Kosciol nigdy nikogo nie potepial, mowi jedynie kto jest wniebie, kto jest swiety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
23 kwietnia 2017r. o 22:28
~~ napisał(a):
PanM napisał(a): Polemika ateistyczna zmierza do konsensusu tolerancji." Ja toleruję Twoją wiarę i liczę że Ty nie potępisz mojego ateizmu "

Zwlaszcza twoje obrazki, ktore wklejasz, daza do konsensusu i tolerancji. Tu jestes falszywy i przewrotny.Nie wystarczy tolerowac, nalezy szanowac. Kosciol nigdy nikogo nie potepial, mowi jedynie kto jest wniebie, kto jest swiety.


No to kto ?
Kto od czasów Chrystusa zmartwychwstał ?
Jeden konkretny przykład proszę , szczególnie o tym niebie .
Kościół przez dwa tysiące lat dawał i daje dowody" szacunku " ateistom i innowiercom.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 kwietnia 2017r. o 22:53
PanM napisał(a):
~~ napisał(a):
PanM napisał(a): Polemika ateistyczna zmierza do konsensusu tolerancji." Ja toleruję Twoją wiarę i liczę że Ty nie potępisz mojego ateizmu "

Zwlaszcza twoje obrazki, ktore wklejasz, daza do konsensusu i tolerancji. Tu jestes falszywy i przewrotny.Nie wystarczy tolerowac, nalezy szanowac. Kosciol nigdy nikogo nie potepial, mowi jedynie kto jest wniebie, kto jest swiety.


No to kto ?
Kto od czasów Chrystusa zmartwychwstał ?
Jeden konkretny przykład proszę , szczególnie o tym niebie .
Kościół przez dwa tysiące lat dawał i daje dowody" szacunku " ateistom i innowiercom.

Odnies sie raczej do twoich obrazkow, ktore wg ciebie daza do konsensusu i tolerancji, nie mowiac juz o szacunku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 kwietnia 2017r. o 23:05
PanM napisał(a):
Polemika ateistyczna zmierza do konsensusu tolerancji." Ja toleruję Twoją wiarę i liczę że Ty nie potępisz mojego ateizmu "


Obłudny kłamca nieustannie bez końca plujący na katolików, Boga i Kościół!
Polemika ateistyczna to sto kilkadziesiąt milionów zamordowanych bestialsko tylko w XX wieku!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza