Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ludu Polan powstań z kolan

~~Lechita niezalogowany
22 kwietnia 2017r. o 18:22
https://slowianowierstwo.wordpress.com/2015/03/11/lechici-lachy-polachy-polacy/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 kwietnia 2017r. o 18:37
świetny materiał z którego pozwoliłem sobie coś wybrać ...

Wedy, to nie religia a wiedza, prawdziwe poznanie czyli wiedza na temat człowieka, ducha/duszy i Absolutu (kosmosu) który dla ludów będących pod wpływem tych wierzeń był prawdziwym Bogiem. Wedy to po polsku Wiedza, po grecku Gnoza, po żydowsku Kabała, po egipsku i po kulturze łacińskiej (watykańskiej) magia albo cuda. Wedy (wiedza) były ogólnoświatowymi wierzeniami naszych przodków, którą zastąpiły obecne pasożytnicze semickie religie. Wed, nie można nazwać religią, która jest czymś „kolejny” (re-ligia, re-dystrybucja), tak jak obecnie nam panujące religie Mojżeszowe (judaizm, chrześcijaństwo, islam czy ich setki odłamów) – Weda (wiedza) była czymś pierwotnym, reszta to plagiaty nastawione dla ich twórców na wygodne życie.

ostatnie zdanie wręcz ''boskie''... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 kwietnia 2017r. o 20:02
falco napisał(a): świetny materiał z którego pozwoliłem sobie coś wybrać ...

Wedy, to nie religia a wiedza, prawdziwe poznanie czyli wiedza na temat człowieka, ducha/duszy i Absolutu (kosmosu) który dla ludów będących pod wpływem tych wierzeń był prawdziwym Bogiem. Wedy to po polsku Wiedza, po grecku Gnoza, po żydowsku Kabała, po egipsku i po kulturze łacińskiej (watykańskiej) magia albo cuda. Wedy (wiedza) były ogólnoświatowymi wierzeniami naszych przodków, którą zastąpiły obecne pasożytnicze semickie religie. Wed, nie można nazwać religią, która jest czymś „kolejny” (re-ligia, re-dystrybucja), tak jak obecnie nam panujące religie Mojżeszowe (judaizm, chrześcijaństwo, islam czy ich setki odłamów) – Weda (wiedza) była czymś pierwotnym, reszta to plagiaty nastawione dla ich twórców na wygodne życie.

ostatnie zdanie wręcz ''boskie''... :D


Amen . Nie tylko ostatnie. Cały cytat wręcz boski. Wilki w owczych skórach , albo w turbanach , jarmułkach , koloratkach , albo na łyso ... im się tylko wydaje , że wiedzą :)

Kapłani wszystkich krajów łączcie się ! Czyż nie o tym mówił ekumenizm JP II , nie mówiąc o tym pajacu i jezuicie Bergoglio , Franciszkiem zwanym ?

Wszak to ten " nieomylny " następca Piotra nawołuje do przyjmowania muzułmanów pod strzechy. W Szwecji , Francji i Niemczech już przeprowadzono taki eksperyment socjalny , za kasę " filantropa " i węgierskiego żyda Sorosa. Całe szczęście , że Kłamczyński powiedział , won ... " biednym syryjskim emigrantom z Aleppo ". Zawsze to jakaś dobra zmiana ... tylko ci banderowcy ... no dobra , możecie mnie nazywać homofobem . Problem polega na tym , że ja nie wiem , co to znaczy :D

Plus dla dobrej zmiany.

Te , przygłupy za dwa zyle , jak mawia Kolega Klucznik , co to wciąż wierzy w płaską ziemię na czterech słoniach stojących na grzbiecie żółwia A'Tiuna :) , młodzieżówko POpaprańców ... ja starzec , powiadam Wam ... trzeba się określić , po której stronie barykady stoicie ? Czy mamona jest Waszym bogiem , czy Stwórca ?

Nie twierdzę , że młodzieżówka Pisiorów wie , co mówi , ale proszę Was .... i Jednych i Drugich ... przestańcie się ścierać. Jesteście przyszłością Narodu.

Mój Czwarty Autorytet , Pan Jerzy Zięba mówił wczoraj w sejmie tak :



Podpisuję się . Władza , czyli Lud nie życzy sobie upraw GMO w Polsce . Do roboty urzędnicy państwa istniejącego jedynie teoretycznie . Pogonić korporacyjne prawo i wszelkiej maści krętaczy od prawa.

Won z papugami ! I Konfensionałem Konstytucyjnym !

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
22 kwietnia 2017r. o 20:50
Temat o historii Polski i Polaków .
Piotrze skup się

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
22 kwietnia 2017r. o 20:58
PanM napisał(a): Temat o historii Polski i Polaków .
Piotrze skup się

Że tak sobie pozwolę odpowiedzieć nie za siebie: A jawna depopulacja Polaków m.in. przez GMO to nie jest obecna historia Polaków??
Dla Ciebie historia to tylko walka z kościołem?

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
22 kwietnia 2017r. o 21:02
PanM napisał(a): Temat o historii Polski i Polaków .

Chcę, aby kolejne pokolenia tworzyły historię Polski i dlatego...
Nie wyrażam zgody, aby na mnie, mojej Rodzinie, moich Przyjaciołach, moich Koleżankach, Kolegach etc. wykonywany był "eksperyment medyczny"!
Potrzebne jest szczegółowe, uczciwe? oznakowanie nasion, żywności GMO.

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 kwietnia 2017r. o 21:08
ja na wiele spraw nie wyrażam zgody i co? ;)
sami klękacie a teraz się żalicie?
przed kim?
przed forumowiczem iksem czy igrekiem ? ;)
daliście przyzwolenie na to nie dzisiaj i nie przed rokiem ...
pozwoliliście na to dobre dwie dekady wstecz ...
kolejne przed wami w równiej ''poddańczości'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
22 kwietnia 2017r. o 21:08
qwax_ napisał(a):
PanM napisał(a): Temat o historii Polski i Polaków .
Piotrze skup się

Że tak sobie pozwolę odpowiedzieć nie za siebie: A jawna depopulacja Polaków m.in. przez GMO to nie jest obecna historia Polaków??
Dla Ciebie historia to tylko walka z kościołem?


Polacy kupując produkty kierują się niemal wyłącznie ceną " CCC "
Kiełbasy bezmięsne , nadmuchane kurczaki , sery seropodobne itp.
Kupując wyłącznie w marketach popieramy GMO.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.