Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

wznowienie tematu o Antonie 'dronie' vel 'brzózka' M.

211
skorn
22 kwietnia 2017r. o 17:25
a ty mój fan tuż tuż za mną

Forum publiczne, mogę sobie być, gdzie chcę.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 kwietnia 2017r. o 10:10
skorn napisał(a): 50-letni dzieciak znowu w akcji : )


hhhhh. hhhh
a potem sie dziwuje jonasz z rodzinką że chichot z niego sie niesie po całym bolcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biełaja Bieroza niezalogowany
23 kwietnia 2017r. o 10:40
Ja mam pytanie czy w nienormalnym Kraju może Armią rządzić normalny Minister Obrony Narodowej ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 kwietnia 2017r. o 17:35
~~ napisał(a):
skorn napisał(a): 50-letni dzieciak znowu w akcji : )


hhhhh. hhhh
a potem sie dziwuje jonasz z rodzinką że chichot z niego sie niesie po całym bolcu


:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dvpa niezalogowany
24 kwietnia 2017r. o 7:09
http://technowinki.onet.pl/militaria/macierewicz-zapowiada-tysiace-dronow-polskiej-produkcji-dla-naszego-wojska/tbrlfg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antek szalony kojot niezalogowany
24 kwietnia 2017r. o 13:37
No to mamy władzę szalonych . Nastali tylko dzięki POpaprancom.
Złodzieje nie dość że kradli zostawili po sobie PiS .
To tak jakby ci nasr..ali pod drzwi i zarządali papieru do du p y
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco niezalogowany
24 kwietnia 2017r. o 13:41
słyszałem że ma tez zamiar stworzyć kilka eskadr kamikadze
jest tu kilku jego obrońców próbujących szerzyć ''wielkość'' wodzunia więc wierzę że mu nie odmówią

kto pierwszy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~flaco niezalogowany
24 kwietnia 2017r. o 13:48
Ty leming jesteś i nie widzisz jak Polska staje się potęgą dzięki ministrowi Macierewiczowi. Teraz każdy będzie miał w domu broń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza