Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poseł Prawa i Sprawiedliwości w Bolesławcu
~~katolik niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 8:15
Gościu bredzisz !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~a cmoknijcie niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 10:54
A cmoknijcie sie wszyscy w dupe. Dzieki temu pisowi to zamiast 1300 zarabiam 3600 i ja nie narzekam. Mam nadzieja, ze ta sepleniaca szmata nie wroci tu do Polski, a jak wroci to tylko gnoj za kratki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fan PełO niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 11:13
Zaproście T**ka to powitamy go radosnym śpiewem: Sto lat, sto lat, niech siedzi siedzi nam! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pixel niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 15:09
Ja również przyjdę i posłucham Pana posła :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ccc niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 16:03
DO DUPY Z PiSem !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ucho Prezesa niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 16:16
~~a cmoknijcie napisał(a): A cmoknijcie sie wszyscy w dupe. Dzieki temu pisowi to zamiast 1300 zarabiam 3600 i ja nie narzekam. Mam nadzieja, ze ta sepleniaca szmata nie wroci tu do Polski, a jak wroci to tylko gnoj za kratki

Ty się lepiej zajmij swoją starą bo szmata daje za bełta.A te 3600 to zarabiasz kwartalnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~;) niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 17:05
Wal sie na ryj szmatlawcu. 500 + dostajesz nie dzieki kaczorowi donaldowi to zle ci ...iszczu? Szkoda tylko, ze polowa gowniakow, ktore wychowujesz nie jest twoje, ale wazne ze hajs sie zgadza

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 17:40
~~;) napisał(a): Wal sie na ryj szmatlawcu. 500 + dostajesz nie dzieki kaczorowi donaldowi to zle ci ...iszczu? Szkoda tylko, ze polowa gowniakow, ktore wychowujesz nie jest twoje, ale wazne ze hajs sie zgadza

Darmozjady i nieroby dostały 500+ i gotowe Kaczorkowi zrobić loda .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.