Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poseł Prawa i Sprawiedliwości w Bolesławcu
~~ niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 18:43
~~;) napisał(a): W pompe to tusk moze mnie cmoknac. W dupie mam tego niemca. Siedzi w tych niemczech to niech siedzi. Do szczescia tutaj nikomu ta menda nie jest potrzebna

Jakim trzeba być DEBILEM żeby nie wiedzieć gdzie urzęduje Tusk ,Informuję cię niedorozwoju ,że Bruksela jest w Belgii a siedzieć to ty możesz w kiblu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 18:58
~~a cmoknijcie napisał(a): A cmoknijcie sie wszyscy w dupe. Dzieki temu pisowi to zamiast 1300 zarabiam 3600 i ja nie narzekam. Mam nadzieja, ze ta sepleniaca szmata nie wroci tu do Polski, a jak wroci to tylko gnoj za kratki





Cóż za kultura wypowiedzi, i to jest te dwadzieścia parę procent wyborców PiS-u.
Jaka partia, taki elektorat, Boże miej nas w swojej opiece.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~quwetta niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 19:18
Ten Pan nie jest sympatykiem PIS-u,jest beneficjentem dobrej zmiany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~idzpodprad you toube niezalogowany
26 kwietnia 2017r. o 10:14
Może dosadnie ale prawdziwie.
Tusk, KODziarstwo i WSIarstwo nie działali i nadal nie dzialaja w interesie Polskiej racji stanu.
Portal: idzpodprad you toube. Codzienny komentarz i wiesz co kaman.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XXX niezalogowany
26 kwietnia 2017r. o 19:12
niesamowite przeżycie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 kwietnia 2017r. o 23:17
a gdzie zdjecia , pan Kazimierz znowu zaspal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 kwietnia 2017r. o 0:54
"Wyborco PiS! Nie jest Ci wstyd?"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lewactwo lubi byc szmac........one niezalogowany
27 kwietnia 2017r. o 5:22
Taki fetysz jak lizanie nóg czy wlewanie wosku do trąbki to nas czeka ludzie los jak ta lewa chołota znowu dojdzie do władzy ta zawszawiona plaga z piekła dzuma to odstajonce myslenie chory mózg i to jest zauwazalne jak zło na tym swiecie bo to jest zło najgorsze ze wrzystkiego co spotkało nasza ukochana planete mamy ja tylko jedna niedajmy lewactwu wygrac temu raku tej anomali mutacji temu słabemu cienkiemu lodu na syberi z dala od siedzib mieszkalnych temu głodnemu wilkowi nienazartemu wiecznie BOZE JAK JA ICH NIE NAWIDZE !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza