Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pomóż okradzionym
~~Doświadczony niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 16:14
Dlatego tak ważne są ubezpieczenia na firmę, ja miałem kiedy się do mnie włamali i wypłacili mi odszkodawanie które pokryło mi stratę. To tragedia, jak nie ma takiego ubezpieczenia. A czasami właścicielom jest szkoda płacić 500 zł rocznie i taki mamy efekt. dlatego apeluje do wszytskich co mają firmy ubepzieczcie sobie choćby komputer i sprzęt, naprawdę warto!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 16:39
Dokladnie, zgadzam sie z Xxx i Doswiadczonym. Ludzie ubezpieczajcie sie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~E.... niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 18:00
Zawiść ludzka nie zna granic.... Nikt nie wiem co kogo spotka złego..także trzeba współczuć a nie wylewać swoje flustracje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 18:43
~~E.... napisał(a): Zawiść ludzka nie zna granic.... Nikt nie wiem co kogo spotka złego..także trzeba współczuć a nie wylewać swoje flustracje...

Współczuję Ci :-) nie jestem frustratem :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 19:33
~~Agarton napisał(a): Ludzi dotknela tragedia a wy hieny tak sie zachowujecie? Wstyd, zezwierzecenie!!!



Zwierzęta zostaw w spokoju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~yzrejikswoktolz niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 19:46
W wielu krajach Arabskich poznasz szybko złodzieja ponieważ im ta rękę obcinają która kradł ,może to drastyczne lecz skuteczne:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Justyś niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 19:52
~~ napisał(a): Ale co ukradli?? Komputery? Pieniądze? Nadal nie wiem.


A ty artysta czytać nie umiesz!! Jak byk na samym początku jest opisane, co ukradli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~przyjaciel rodziny niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 19:59
Za ubezpieczenie nie jest 500 zł rocznie, kto nie wie niech się nie odzywa. Zbędne komentarze zostawcie dla siebie, ciekawe co wy byście czuli jakby wam ukradli cały dorobek życia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza