Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
1 maja z Armią Amerykańską
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 maja 2017r. o 7:09
~~Bolo napisał(a): A tak w ogóle czy na terenie Izraela są bazy wojskowe amerykańskie albo stacjonują amerykanie??? Jednak żydki potrafią się sami obronić bo nierobą z siebie niewolników.


Muszę Cię zmartwić Bolo . Na terenie Izraela brakuje wody , dlatego cwaniaki z pejsami postanowili się z tamtąd eksmitować . I dlatego Prezydent Wszystkich Polaków pan Duda , niby prawnik mówi tak " polin "

Czasami zastanawiam się nad tym , czy wśród łżeszelit jest jeszcze jaki Polak. Ale im więcej wiem , tym bardziej wątpię .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 maja 2017r. o 16:34
czego wy wymagacie od jakiejś panny która nawet okien nie potrafi umyć? :D
dzięki siłom natury zapewne ma szansę dostrzec cokolwiek za oknem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 maja 2017r. o 0:41
Panna okien myć nie będzie , bo sobie postanowiła jakieś piętnaśćie lat temu ... Panna wychowuje dzieci ... na tym się koncentruje ... i żaden intelektualny ... człowiek myślący inaczej nie powie mi , że się mylę :D

Panie prezio Roman , miałbym pytanko , czy ten facet w hamerykańskim moro pocałował Pana ? Tak pana obciskuje , że gotów jem pomyśleć żeście pedały :D

A Stwórca , kiedy mnie tworzył powiedział tak ... idź i nauczaj Wędrowcze

... do ostatniej kropli krwi Stwórco ... jak kazałeś.

Panie Roman z kim pan się bratasz ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~On niezalogowany
5 maja 2017r. o 8:41
Aleś ty głoopi :D Każdego tej samej płci nazwiesz pedałem? Każdy kiedyś kogoś tej samej płci objął. twój bóg musi być gejem a ty jego waflem. Wsółczuję twoim dzieciom :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 maja 2017r. o 9:32
~~On napisał(a): Aleś ty głoopi :D Każdego tej samej płci nazwiesz pedałem? Każdy kiedyś kogoś tej samej płci objął. twój bóg musi być gejem a ty jego waflem. Wsółczuję twoim dzieciom :(

Karmisz tumana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~On niezalogowany
5 maja 2017r. o 10:42
Wiem :D może i nie lepszy jestem od niego z tego powodu ale jest tak głupi, że szkoda mi nic nie napisać ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
5 maja 2017r. o 10:43
GO HOME !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rejczel niezalogowany
5 maja 2017r. o 12:25
~~klucznick napisał(a): GO HOME !! !! !!


No proszę ,prymityw a szprecha po amerykańsku.Można ?,można!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza