Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Ryżowy" za kratami!
~~ niezalogowany
6 maja 2017r. o 11:20
~~xyz napisał(a): Już tam wazelinę..po co mu? Na wieść o tym, że Ryży ma trafić za kraty, to już w pierdlu trzesą portkami. To nie on ma się bać kogoś, tylko inni jego...
Ale to tylko moje marzenie:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rencista niezalogowany
6 maja 2017r. o 11:20
Ciekawe jak by twój kwadrat zrobił, ale byś beczał cwaniaku, chyba że nic nie masz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
6 maja 2017r. o 11:44
Ja mu życzę sprawiedliwości, ale sami widzicie, że wszędzie jest..był??bezkarny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Radek niezalogowany
6 maja 2017r. o 16:38
Ja bym zatłukł skur**syna bo i tak żadnego z niego pożytku. Mam żonę i dwóch synów, gdyby coś im się stało przez niego to nie ręcze za siebie. Pamiętajcie o tym Panowie "policjanci". Chronicie ku*wa no właśnie co??? Jakiś pierd**ony stary pedofil nagabuje dzieci a wy nic. Ku**a to nie Paryż ani Warszawa zróbcie coś zanim stanie się tragedia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 maja 2017r. o 16:52
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~JohnypoparzonyxD napisał(a): Daje 100 % że ona miała długi u niego albo sama chciała okraść swoich starych i do lombardu a żeby sie wybronić to wkopała ryżowego i tyle

Ty chyba jesteś faktycznie poparzony .... Jak chcesz pomóc koledze to lepiej jakieś smarowidło mu kup :)


Wazelinę niech mu kupi, bardzo mu się przyda. D..upa będzie go mniej bolała.
to mity ze gwałcą w pierdlu nie roby krec a..ne a po drugie na pewno nie za kradzież i wszystkim co tak myslą ch.7uj.... w buzie :D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Radek niezalogowany
6 maja 2017r. o 17:02
I tak go wypuścicie, bo poszkodowana nie złoży zeznań... Środowisko go osądzi skoro wymiar sprawiedliwości jest nieudolny. Szlak go trafi bo taki skur**syn nie zasługuje by chodzić po tym świecie. Jak pomyśle o moich dzieciach, którym miała by się stać krzywda przez takiego skur**ela to nie ma hamulców. Nie jestem jakimś zwyrodnialcem, ale skoro ktoś nie szanuje zasad panujących w społeczeństwie polskim niech z niego wypie**ala.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~on niezalogowany
6 maja 2017r. o 19:14
radek ,napisz coś jeszcze ,bo właśnie siedzę na klopie a to idealne miejsce do czytania twoich wypowiedzi ,a zanosi się na dłuższe posiedzenie .poczekaj ,pójdę jeszcze po miskę na rzygi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 maja 2017r. o 22:24
Radek, twoje dzieci bez jego pomocy mogą sięgnąć po narkotyki i może cię okraść ktoś inny. To co zrobisz? Pozabijasz wszystkich, bo mogą tobie zagrozić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.