Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Złoty interes i biały koń
~~ niezalogowany
9 maja 2017r. o 10:40
fobiak napisał(a):
~~romek napisał(a): Fobiaku, przecież właśnie tak napisał, czytać nie umiesz? Miasto jako współrządzący w powiecie powinno wybudować nową a nie pozbywać się rudery.


z tego tekstu tutaj nie wynika


Masz niżej pod tekstem "Czytaj całość na bobrzanie.pl" rozejrzyj się, ściagnij klapki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 maja 2017r. o 10:57
Do budynku na ul.Zwycięstwa przenieść Szpital Powiatowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fobiaku niezalogowany
9 maja 2017r. o 11:00
fobiak napisał(a):


Fobiczny , ty masz dziś urodziny ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
9 maja 2017r. o 11:01
~~ napisał(a):
fobiak napisał(a):
~~romek napisał(a): Fobiaku, przecież właśnie tak napisał, czytać nie umiesz? Miasto jako współrządzący w powiecie powinno wybudować nową a nie pozbywać się rudery.


z tego tekstu tutaj nie wynika


Masz niżej pod tekstem "Czytaj całość na bobrzanie.pl" rozejrzyj się, ściagnij klapki


no wybacz do berniego to ja nie pojde bo tam jestem zbanowany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 maja 2017r. o 11:03
~~xx napisał(a): http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=11573&strona=1

za 1,8 miliona zł nikt nie chciał kupić budynku na Zwycięstwa. Towar jest wart tyle ile ktos jest w stanie za niego dac


Na gruncie po Zwycięstwa miasto wykroi kilkanście ładnych działeczek budowlanych, i zarobi jeszcze więcej. Nikt tego nie kupował bo plan zagospodarowania jest nieprzyjazny do inwestowania. Teraz zmienią plan i będzie, wg mnie nie pół miliona a DUŻA bańka do przodu!
Powiat dał się ograć!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
9 maja 2017r. o 11:08
~~Fobiaku napisał(a):
fobiak napisał(a):


Fobiczny , ty masz dziś urodziny ?

u rodziny mam tylko dlugi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Michał niezalogowany
9 maja 2017r. o 11:31
Ale powiat sprzeda przecież budynek po szkole specjalnej ( i to jaki) i będzie miał kaskę na remont. Zazdrość Panie Maćku, oj zazdrość. Zamiast cieszyć się że temat w końcu ruszył to ZAWIŚĆ I JAD.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rodzic niezalogowany
9 maja 2017r. o 11:37
~~Michał napisał(a): Ale powiat sprzeda przecież budynek po szkole specjalnej ( i to jaki) i będzie miał kaskę na remont. Zazdrość Panie Maćku, oj zazdrość. Zamiast cieszyć się że temat w końcu ruszył to ZAWIŚĆ I JAD.


Ja tu jadu nie widzę raczej rzeczowe argumenty. Dlaczego nie wybudują z pomocą miasta nowej szkoły? przecież jest koalicja, obiecali! A gdzie zdanie rodziców czy chcą nową szkołe czy trupa na Bankowej? Czy powiat sprzeda obecny pałacyk po naszej szkole? zobaczymy komu, za ile. To samo teren na Zwycięstwa.... Warto się przyglądać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.