Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gospodarze? w Powiecie
~~. niezalogowany
11 maja 2017r. o 13:38
Wicestarosta z ratusza i tyle w temacie... Gdzie jest Stasik?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:D niezalogowany
11 maja 2017r. o 13:42
"Powiat silny i autonomiczy..." pozdrowienia dla Dariusza K. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolo niezalogowany
11 maja 2017r. o 14:32
"3. Powiat sprzedaje w przetargu z dużym zyskiem deweloperowi lub Miastu grunt na ul. Zwycięstwa."

Większych głupot, to ja w życiu nie czytałem...

Przecież powiat za 1,5mln zł nie mógł tego syfu na Zwycięstwa sprzedać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 maja 2017r. o 14:34
~~bolo napisał(a): "3. Powiat sprzedaje w przetargu z dużym zyskiem deweloperowi lub Miastu grunt na ul. Zwycięstwa."

Większych głupot, to ja w życiu nie czytałem...

Przecież powiat za 1,5mln zł nie mógł tego syfu na Zwycięstwa sprzedać...


Nie czytałeś, bo masz problemy ze zrozumieniem prostego w sumie tekstu :) Powiat nie mógł sprzedać bo ta działka była g... warta. Teraz miasto zmieni jej carakter na mieszkaniowy i wartość wzrośnie. Myśleć!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 maja 2017r. o 14:53
Oni nie czytają. Oni maja pisać wszystko na nie, jak tylko usłyszą Małkowski.Panie Macieju dobra robota
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wyborca niezalogowany
11 maja 2017r. o 14:57
panie Macieju ! Dobra robota
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ojoj niezalogowany
11 maja 2017r. o 15:17
No to pogospodarzyli, psia mać :D Boszszsz... Kiedy ten układ kolesi i leśnych dziadków się skończy??? Dobrze, że ktoś to opisuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 maja 2017r. o 15:30
Pomysł Małkowskiego trąci prokuraturą... Zaniżanie i zawyżanie wartości nieruchomości w wyniku zmian planu miejscowego trąci spekulacją a w konsekwencji nawet stwierdzeniem nieważności tak uchwalanych planów miejscowych jak i działalnością na szkodę stosownych budźetów gmin....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie