Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

OSZUTSKA tel.: 723923725

~~Natalia niezalogowany
15 maja 2017r. o 8:11
Chcę przestrzec przez kontaktem z kobietą z nr telefonu: 723923725. Jest oszustka miedzy innymi z OLX. Nabrała już niejedną osobę!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Q niezalogowany
15 maja 2017r. o 8:35
Tez mnie nabrał jeden gówniarz na olx. Jak myślicie, policja pomoże, czy będzie niska szkodliwość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 maja 2017r. o 8:40
~~Q napisał(a): Tez mnie nabrał jeden gówniarz na olx. Jak myślicie, policja pomoże, czy będzie niska szkodliwość

Niska, nie niska, ale jak cię świadomie oszukał to będzie miał sprawę, o ile znasz jego dane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 maja 2017r. o 8:53
~~Natalia napisał(a): Chcę przestrzec przez kontaktem z kobietą z nr telefonu: 723923725. Jest oszustka miedzy innymi z OLX. Nabrała już niejedną osobę!!!

A co ta osoba sprzedaje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Teed niezalogowany
15 maja 2017r. o 9:48
Napiszcie coś więcej bo gość zmieni nr i dalej bedzie oszukiwał, a nie szczekacie pod nosem..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 maja 2017r. o 10:04
gogle podpowie http://m.bolec.info/?boleslawiec=forum&forum=9&act=showtopic&topic=53094&strona=3507
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
15 maja 2017r. o 13:03
~~ napisał(a): gogle podpowie http://m.bolec.info/?boleslawiec=forum&forum=9&act=showtopic&topic=53094&strona=3507


nie wiem, czy kiedyś cos nie kupowałem od tej osoby, nic podejrzanego nie zauważyłem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomek niezalogowany
15 maja 2017r. o 13:07
Ja kupowałem i wszystko ok. Natalia napisz bardziej konkretnie. Jak ta osoba cie oszukala. Bo zaraz się okaże że ją bezpodstawnie oczerniasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza