Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolec.Info skończył 13 lat!
3004
#masi nieaktywny
19 maja 2017r. o 18:55
emem napisał(a):
Ale tez i pojawili sie nowi - czesto nie do zaakceptowania przez innych (ta stala grupa uzytkownikow, o ktorej wspominasz, jak by nie bylo to byla grupa dosc zamknieta, z wlasnymi doswiadczeniami itd, niekoniecznie oczekujaca, ze kolejne osoby do niej dolacza).

Jakoś nie zauważyłem aby grupa była zamknięta...
Nie wymyślaj : )

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mir.ko niezalogowany
19 maja 2017r. o 18:56
poziom nie był wyższy tylko było mniej użytkowników= mniej głupot.

co się działo 20 lat temu na kanałach czatów ? pamiętacie kanał na mirc_bluzgi ? gdzie ludki ściągały kagańce i była jazda na całego ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
19 maja 2017r. o 19:03
~~mir.ko napisał(a): poziom nie był wyższy tylko było mniej użytkowników= mniej głupot.

co się działo 20 lat temu na kanałach czatów ? pamiętacie kanał na mirc_bluzgi ? gdzie ludki ściągały kagańce i była jazda na całego ?

A ja uważam, że genetyka, wychowanie... : )
Ilość osób nie ma znaczenia : )

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 maja 2017r. o 21:12
ludzie kiedyś się szanowali bo często poznawali kto kim jest , w bezpośredniej rozmowie ...
dzisiaj jest inaczej ;)
są ludzie których poznałem przed laty i których cenię do dzisiaj ale są i tacy których poznanie było ...nieporozumieniem ;)
dobrze że tych drugich było dużo mniej ...

przy okazji -Redakcji powodzenia i sukcesów

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 maja 2017r. o 21:30
to ze nie bylo kiedys wspomagania elektronicznego nie znaczy ze wszyscy poznani wpadali na liste 'ulubionych'. twierdzisz ze ludzie teraz nawiazuja kontakty i nie spotykaja sie ? klasyczna odpowiedz na zaczepienie kogos nieznajomego przez siec to - znamy sie ? - nie - to nara. ilu masz dobrych znajomych ktorych nie spotykasz ? :)

druga sprawa. ludzie od piaskownicy teraz maja komputer w kieszeni, setki znajomych na listach a i tak nie potrafimy wspolpracowac i mamy wieksze problemy w kontaktach niz 30 lat temu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 maja 2017r. o 21:36
ja nie mam list bo nie mam żadnych GG , klas czy innych ''fejsbuków''
dla znajomych wystarcza mi telefon ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13826
#regeneration nieaktywny
19 maja 2017r. o 21:39
Może z okazji tych urodzin jakiś lifting strony/ forum?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mir.ko niezalogowany
19 maja 2017r. o 21:42
to ja pisalem.
---------------

czyli potwierdzasz ze miales kontakty w 4oczy po ktorych sie nie szanowaliscie :)

w necie tacy sami ludzie jak na ulicy. przeciez to nie roboty chyba ze ktos flirtuje na automatycznej infolini :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza