Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolejna kolizja na skrzyżowaniu Dolnych Młynów z Cieszkowskiego
~~ niezalogowany
23 maja 2017r. o 7:14
~~Masakra napisał(a): Może w końcu tam zrobicíe rondo albo światła


moze w koncu nauczcie sie jezdzic...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kierowca niezalogowany
23 maja 2017r. o 9:31
~~ napisał(a):
~~Masakra napisał(a): Może w końcu tam zrobicíe rondo albo światła


moze w koncu nauczcie sie jezdzic...


Dokładnie, po Bolesławcu jeździ się tragicznie, zero umiejętności, zdecydowania, żadnego poszanowania zasad.. dziki zachód, każdy jedzie max 30km/h w nadziei, że jakoś to będzie. Nie wiem jak Ci ludzie sobie radzą poza Bolesławcem :| :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~T niezalogowany
23 maja 2017r. o 9:47
~~Kierowca napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Masakra napisał(a): Może w końcu tam zrobicíe rondo albo światła


moze w koncu nauczcie sie jezdzic...


Dokładnie, po Bolesławcu jeździ się tragicznie, zero umiejętności, zdecydowania, żadnego poszanowania zasad.. dziki zachód, każdy jedzie max 30km/h w nadziei, że jakoś to będzie. Nie wiem jak Ci ludzie sobie radzą poza Bolesławcem :| :|


Nie jeździ się. Znam kilka osób, które potrafią pojechać tylko tam gdzie znają na pamięć. A za kilka lat będzie jeszcze gorzej, jak cała rzesza "kierowców" wyszkolonych tylko w bolesławcu. Sam trochę żałuję, że nie miałem okazji uczyć się we Wrocławiu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ta niezalogowany
23 maja 2017r. o 9:52
taka mentalność tego narodu wszystko maja w nosie ....po co kierunkowskazy ,. nie poczeka chwile wymija ,wyprzedza , on jest najważniejszy i jego gruchot na drodze ...o przepisach nie wspomnę bo nie maja czasu popatrzeć na znaki jak miedzy nogami pisze sms-y .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
23 maja 2017r. o 13:30
~~Kierowca napisał(a): Nie wiem jak Ci ludzie sobie radzą poza Bolesławcem :| :|

Poza Bolesławcem, ło matko, tak daleko to bym w życiu się nie wybrał.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 maja 2017r. o 15:54
W godzinach szczytu i nie tylko,trudno wyjechać z Dolnych Młynów,bo obwodnicą auta pędzą dużo szybciej aniżeli dozwolone 50.Żadnej kontroli prędkości tam nie ma.A swoją drogą,dlaczego przed rondem zgorzeleckim stoi znak ograniczenia prędkości do 50,skoro cały czas jest to teren zabudowany,a podwyższenia prędkości dopuszczalnej wcześniej nie było?Kto to oznakowuje?To skrzyżowanie istotnie należy jak najszybciej przebudować,albo światła,albo rondo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~poszkodowana niezalogowany
23 maja 2017r. o 20:12
Jechałam prawidłowo. Czegoś takiego się nie spodziewałam. Zostałam bez auta i z samymi problemami ze strony ubezpieczyciela . Dziękuję Państwu prawa za takie traktowanie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 maja 2017r. o 23:12
~~Kierowca napisał(a):
~~ napisał(a):
~~Masakra napisał(a): Może w końcu tam zrobicíe rondo albo światła


moze w koncu nauczcie sie jezdzic...


Dokładnie, po Bolesławcu jeździ się tragicznie, zero umiejętności, zdecydowania, żadnego poszanowania zasad.. dziki zachód, każdy jedzie max 30km/h w nadziei, że jakoś to będzie. Nie wiem jak Ci ludzie sobie radzą poza Bolesławcem :| :|



Poza Bolesławcem nie ma tylu gamoni za kierownicą :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza