Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie żyje Zbigniew Wodecki
~~ niezalogowany
23 maja 2017r. o 15:30
;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 maja 2017r. o 17:01
trochę szkoda i ''Świętego ''
zmarł Roger Moore
miał kilka ciekawych ról ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 maja 2017r. o 22:06
Fajny Chłop z niego był.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15195
#Jakuba nieaktywny
24 maja 2017r. o 13:33
tyle talentów w jednym człowieku nie często się zdarza. Pokój jego duszy [*]

Nie wstydźcie się płakać, zmarł człowiek wybitnie uzdolniony. ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 maja 2017r. o 16:17
Jakuba napisał(a): tyle talentów w jednym człowieku nie często się zdarza. Pokój jego duszy [*]

Nie wstydźcie się płakać, zmarł człowiek wybitnie uzdolniony. ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 maja 2017r. o 17:47
nie bardzo wiem dlaczego się czepiacie powiedzenia ''trochę szkoda ''
a co miałem napisać ?
że rozpaczam ?
nie słuchałem Wodeckiego bo czego ?...Maji czy Chałup ?
nie moja ''bajeczka ''
niedawno zmarł Cornell i też napisałem -''trochę szkoda ''
ale jedno wiem -że za każdym razem oglądając Bonda (kolejny i kolejny raz ...) będę słyszał nie Wodeckiego a tego drugiego ...
więc nie podniecajcie się zbytnio bo to niezdrowo i jeśli chcecie płakać po Wodeckim to płaczcie ...
przecież wam nie zabronię ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 maja 2017r. o 20:12
Jeszcze sobie trochę popłaczę , ponieważ wychowywałem się na pszczółce Mai i nie widzę w tej idei nic złego oprócz szerszenia.
Mistrz był przez długie lata wyśmiewany , że Go niby w jajca pokąsała. Potem przyszedł był Krecik , Żwirek i Muchomorek , równie Słowiańscy i hetero . Ale jak pojawił się Myszek Miki wraz z balonową gumą to nie zdzierżyłem i powiedziałem won z nowoczesną indoktrynacją . Donalda do dzisiaj nie toleruję ... wybacz Skaucie :) Mój synek na oczy Spidermena nie widział ... dacie wiarę ? :D

Ale lubię chinoli i Konfuciusza , ten dopiero wymyślił bajkę. Powiedział , że każdy człowiek jest dobry , o ile w to wierzy :D

Ja wiem i wierzę ... w wiarę moich Rodaków. Bądźmy dobrzy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
24 maja 2017r. o 22:36
Wybaczam Panienko :]

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza