Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oświadczenie
~~Matka niezalogowany
22 maja 2017r. o 22:41
Po tym jak obejrzałam materiał z kamery paralizatora , jeszcze nie mogę dojść do siebie ... przecież to był człowiek ,a potraktowano go gorzej niż zwierzę... policja , która ma bronić nas obywateli ... i to za moje pieniądze ... żadnemu rodzicu nie życzę oglądania swojego dziecka w takiej sytuacji masakra ... mordercy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hools niezalogowany
22 maja 2017r. o 22:45
JE*** wasze oświadczenia! śmierć za śmierć dla tych niebieskich kur··
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~# niezalogowany
22 maja 2017r. o 23:02
Tak to jest jak czuja się bezkarni.
Tak potraktować człowieka?
Powinni tak samo im zrobić,a nie zwolnią i sprawa ucichnie. Chamy jedne,dobrze napisane,że ZA NASZE PIENIĄDZE,a cwaniakow rzna tylko jak kilku i uzbrojeni.
Wstyd POLSKO bo najwięcej u nas się tak dzieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 maja 2017r. o 23:20
Z całym szacunkiem ale film udostępniony przez dziennikarzy pokazuje torturowanie człowieka i nie da się tego inaczej nazwać. To oświadczenie jest kompromitujące bo od zdarzenia minął rok. Nie da się tego usprawiedliwić oświadczeniem. Już dawno konsekwencje powinny zostać wyciągnięte. Ja jako zwykły obywatel i zwolennik prawej strony polityki poprostu pisze że zaczynam się bać policji bo jak widać można trafić na zwyroli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 maja 2017r. o 0:59
Panowie Policjanci, wy se jaja z nas robicie. Bedziemy to wam pamietac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 maja 2017r. o 1:38
"Policjant broni mnie przed złodziejem
Policjant broni mnie przed mordercą
Policjant broni mnie przed gangiem
Lecz kto obroni mnie przed policjantem...?".

Zrobili szeryfem bidetowego_Maja w grudniu, konfetti cieli jak dla Kima...., z patrolu konnego stworzyli święto_ krec liwych ze skrzydłami.

Niech ta "dobra zmiana" idzie w PiS_du.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
23 maja 2017r. o 5:13
Mataczenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~POLA niezalogowany
23 maja 2017r. o 5:26
Najpierw zamietli pod dywan ,a teraz beda rzetelnie wyjasniac,Sami matacza ,najpierw byl podobny do tego co zwial im w kajdankach ,teraz jest oszustem,Zabili mlodego chlopaka i konsekwencje musza poniesc,Jak mozna tak sie pastwic ,?Jeden razil paralizatorem a inni stali i sie przygladali,Zaden nie przerwal tego ?Powinni Rodzice oddac ta sprawe do Strasburga ,Bo tu w tym kraju watpie czy bedzie ktos skazany ,a sprawa bedzie ciagnac sie latami az sie przedawni,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.