Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wspaniały festiwal w Nowogrodźcu
~~ niezalogowany
23 maja 2017r. o 23:37
~~Byłem napisał(a): Nie byłeś i nie widziałeśjaką była widownią. Żal i zawiść Ci tyłek ściska. Napij się taniego piwa i posłuchaj disco polo. Twój poziom.

Widownia to sami znawcy muzyki poważnej i dygnitarze Nowogrodzieccy na czele z Relichem i spółką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anonim niezalogowany
24 maja 2017r. o 9:12
Brak słow dla internauty , który ubliżyl wszystkim uczestnikom koncertu, ale kultury trzeba sie nauczyc bo nabycie jej jest trudne i to dydykuję temu internaucie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 maja 2017r. o 9:43
~~MALKON napisał(a):

'Przez pięć dni, od 17 do 21 maja, w Nowogrodźcu trwało święto muzyki. Święto zupełnie nieprzystające do samorządowej normy oferującej tani pop albo uwielbiane, choćby w Bolesławcu', disco polo okraszone kiełbaską i tanim piwem.
JUZ BARDZIEJ ZLOSLIWYM BYC NIE MOZNA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 maja 2017r. o 10:33
~~Byłem napisał(a): Nie byłeś i nie widziałeśjaką była widownią. Żal i zawiść Ci tyłek ściska. Napij się taniego piwa i posłuchaj disco polo. Twój poziom.


Ten rodzaj muzyki ma nie wielu wielbicieli. Może i trzeba to organizować , ale popularność tego zjawiska muzycznego jest nie wielka już na pewno nie zasługuje na koszty związane z adaptacją zimnego ,zgrzybiałego, trudnego do ogrzania " czerwonego kościoła".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 maja 2017r. o 10:52
~~anonim napisał(a): Brak słow dla internauty , który ubliżyl wszystkim uczestnikom koncertu, ale kultury trzeba sie nauczyc bo nabycie jej jest trudne i to dydykuję temu internaucie.


Nawet nie wiesz obrońco koneserów, że może ubliżać zwykłemu człowiekowi ,który płaci za te fanaberie podatkami. Kilkanaście osób bije propagandę tym niby festiwalem . Ta impreza jest dla wąskiego grona a płacimy wszyscy . Ja jak mam ochotę na tego rodzaju muzykę to płace z własnej kasy. Ci nawet co chodzą na ten niby festiwal to prawdopodobnie nie ,że kochają tę muzykę tylko dla tego ,że chcą się wyróżnić z pośród pospólstwa.
Także nie oceniaj bo cię ocenią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~meloman z pod Ratusza niezalogowany
24 maja 2017r. o 10:56
~~ napisał(a):
~~anonim napisał(a): Brak słow dla internauty , który ubliżyl wszystkim uczestnikom koncertu, ale kultury trzeba sie nauczyc bo nabycie jej jest trudne i to dydykuję temu internaucie.


Nawet nie wiesz obrońco koneserów, że może ubliżać zwykłemu człowiekowi ,który płaci za te fanaberie podatkami. Kilkanaście osób bije propagandę tym niby festiwalem . Ta impreza jest dla wąskiego grona a płacimy wszyscy . Ja jak mam ochotę na tego rodzaju muzykę to płace z własnej kasy. Ci nawet co chodzą na ten niby festiwal to prawdopodobnie nie ,że kochają tę muzykę tylko dla tego ,że chcą się wyróżnić z pośród pospólstwa.
Także nie oceniaj bo cię ocenią.

Popieram tą wypowiedź w 100%.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~k niezalogowany
24 maja 2017r. o 11:19
Co za brednie szok. No ale bozia widać nie wszystkim rozumu po równo dała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~aby niezalogowany
24 maja 2017r. o 11:31
O muzyce klasycznej mówić mianem "tego zjawiska muzycznego" jest brakiem kultury i rozumu. A zaadoptowanie sypiącego się obiektu na salę wielofunkcyjną to chyba nic złego skoro w mieście podobnego brakuje. Tylko się cieszyć że będzie. Imprezy powinny być organizowane dla szerokiego grona odbiorców, są dni Miasta gdzie można napić się taniego piwa, pecenica gdzie można najeść się pieczonego prosiaka no festiwal muzyczny jakiego nie uświadczysz w okolicy dla chcących posłuchać muzyki klasycznej. Czy to źle? No ale opozycja nie śpi a wybory już za rok. Nie ważne czy się mądrze krytykuje ważne żeby atakować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza