Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Plac zabaw za wsią
~~ niezalogowany
27 maja 2017r. o 15:15
~~tylko płakać napisał(a):
~~mimi napisał(a): Żenada. Popatrzcie na swoje dzieci. To kaleki. Jedynie dobrze wyrobione mają palce od myszek padów i tabletów. 500 m marszu jeszcze nikomu nie zaszkodziło a wiel pomoże zrzucic co-nieco

500 metrów to jest do najbliższego budynku który dopiero jest budowany ale już ktoś kto mieszka na jednym końcu wsi w stronę Kierżna ma około 3 kilometrów a ci co mieszkają pod Nowogrodźcem to mają ze 4 kilometry.Szkoła która była w centrum wioski została sprzedana wraz z przyległą do niej hektarowej przepięknej działki wymażonej na Plac Zabaw za śmieszną kwotę sto dwadzieścia tysięcy .Teraz kilka urządzeń w szczerym polu to koszt 91 tysięcy .Ponadto jest tam brak prądu i wody .

Swięta prawda szkoła sprzedana a sołtyska robi zebranie pod wiatą na boisku :P następny temat dla Pana redaktora,śmiech na sali której się nigdy nie doczekamy :D

:D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 maja 2017r. o 18:59
Jeszcze na dodatek burmistrz straszy działaczy klubu piłkarskiego TS Parzyce że ,wstrzyma im dotację z Gminy ,burmistrzu czyżby to była zemsta za wygraną Parzyc z Nowogrodźcem 5-1, ?? ?? ?? ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mieszkaniec Parzyc niezalogowany
27 maja 2017r. o 19:47
Czytam te wpisy i mam wrażenie,ze nawet jakby była wybudowany dom wiejski, doprowadzona woda do boiska i prąd, to i tak szukalibyscie dziury w całym, nie od razu Wawel zbudowali, cieszmy się tym i czekajmy na dalsze inwestycje,które mam nadzieję z czasem będą. Czepiacie się pierdół, a lokalizacja placu zabaw ustalona była na zebraniu, może czas zacząć uczestniczyć w życiu wsi,żeby później komentować,chociaż wydaje mi się że węgielków do ognia dorzucają akurat przeciwnicy Pana burmistrza ( z innych wiosek ) dodam , że sam nie jestem jego zwolennikiem, ale cieszę się z placu zabaw dla dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mieszkanka gminy niezalogowany
27 maja 2017r. o 21:39
~~mieszkaniec Parzyc napisał(a): Czytam te wpisy i mam wrażenie,ze nawet jakby była wybudowany dom wiejski, doprowadzona woda do boiska i prąd, to i tak szukalibyscie dziury w całym, nie od razu Wawel zbudowali, cieszmy się tym i czekajmy na dalsze inwestycje,które mam nadzieję z czasem będą. Czepiacie się pierdół, a lokalizacja placu zabaw ustalona była na zebraniu, może czas zacząć uczestniczyć w życiu wsi,żeby później komentować,chociaż wydaje mi się że węgielków do ognia dorzucają akurat przeciwnicy Pana burmistrza ( z innych wiosek ) dodam , że sam nie jestem jego zwolennikiem, ale cieszę się z placu zabaw dla dzieci.

Dzisiaj dwukrotnie przejeżdżałam koło wspomnianego placu zabaw i żywej duszy tam ne widziałam ,fakt było koło południa więc Mamusie w trosce o dzieci schroniły się w cieniu na podwórkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mieszkaniec Parzyc do mieszkanki gminy niezalogowany
27 maja 2017r. o 23:16
Koło południa to mamusie w trosce o swoje dzieci gotują im oraz mężom pyszne obiady,a nie wożą d.u.p.k.e 2 x koło boiska !!! Woź się woź to twój mąż zacznie jeść u koleżanki,chyba że już tam jest !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 maja 2017r. o 5:55
Widać ze w parzycach powinny być conajmniej trzy takie place. Wtedy ludzia zadowolona by była. Ale fakt faktem ze lokalizacja przy głównej drodze jest kompletnie do d....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 maja 2017r. o 22:18
~~mieszkaniec Parzyc do mieszkanki gminy napisał(a): Koło południa to mamusie w trosce o swoje dzieci gotują im oraz mężom pyszne obiady,a nie wożą d.u.p.k.e 2 x koło boiska !!! Woź się woź to twój mąż zacznie jeść u koleżanki,chyba że już tam jest !

Oj mieszkańcu Parzyc, parobku burmistrza jakiś ty głupiutki dzisiaj jechałem po obiedzie i na placu zabaw puściutko.Chyba mamusie szykowały kolację dla swoich mężów i dzieciaczków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 maja 2017r. o 8:37
~~mieszkaniec Parzyc napisał(a): Czytam te wpisy i mam wrażenie,ze nawet jakby była wybudowany dom wiejski, doprowadzona woda do boiska i prąd, to i tak szukalibyscie dziury w całym, nie od razu Wawel zbudowali, cieszmy się tym i czekajmy na dalsze inwestycje,które mam nadzieję z czasem będą. Czepiacie się pierdół, a lokalizacja placu zabaw ustalona była na zebraniu, może czas zacząć uczestniczyć w życiu wsi,żeby później komentować,chociaż wydaje mi się że węgielków do ognia dorzucają akurat przeciwnicy Pana burmistrza ( z innych wiosek ) dodam , że sam nie jestem jego zwolennikiem, ale cieszę się z placu zabaw dla dzieci.

Nie wiem czy masz dom czy mieszkanie ale chciałabym odkupić go od Ciebie za 1/4ceny tak jak burmistrz sprzedał naszą szkołę,czy Szukałbyś w tym dziury w całym jak to wcześniej Napisałeś ;) i co Ty na to ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie