Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radny Małkowski miał wypadek
~~Jan niezalogowany
3 czerwca 2017r. o 7:03
z tego co się mówi w bolcu drugi radny tez jechał na motorku tylko że po %

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja... niezalogowany
3 czerwca 2017r. o 9:17
~~marcin napisał(a):
~~ napisał(a):
~~M. napisał(a): Kogo to obchodzi ?...


no wlasnie? g mnie to obchodzi....
to po kiego to czytasz i się tu udzielasz



Popieram, w 100%,-hahaha itd.,itp

!! ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolec niezalogowany
3 czerwca 2017r. o 10:27
MOZE SIE OPAMIETA !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 czerwca 2017r. o 12:15
Maciej kojarzy mi się z kimś otyłym

ciekawe ile waży radny Małkowski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~brodiaga niezalogowany
4 czerwca 2017r. o 12:57
A może motocyklista jechał za szybko?
W takich przypadkach, pojazd wyjeżdżający z drogi podporządkowanej zawsze wymusza
pierwszeństwo przejazdu, chyba że miał radar ale zlekceważył jego wskazania... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~witt niezalogowany
4 czerwca 2017r. o 13:05
Obaj jechali główna na przeciw siebie. Opel chciał zjechać w podporządkowaną w swoje lewo, wjechał na pas motocyklisty nieudzielając mu pierwszeństwa... i poszli na czołówkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~władza niezalogowany
4 czerwca 2017r. o 14:48
Typowy lans w internecie. Myślę,że Radny musiał wyrazić zgodę na zamieszczenie zdjęć z wypadku i artykuł w internecie. Nic nie zadziało się bez Jego zgody,a to źle świadczy.Niestety takie piarowe czasy mamy. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 czerwca 2017r. o 15:47
~~władza napisał(a): Typowy lans w internecie. Myślę,że Radny musiał wyrazić zgodę na zamieszczenie zdjęć z wypadku i artykuł w internecie. Nic nie zadziało się bez Jego zgody,a to źle świadczy.Niestety takie piarowe czasy mamy. :)


lans? zgoda na zdjęcia.... a ja myślę że jesteś ograniczony w rozwoju, osoba normalna nie wyciągnęła by takich idiotycznych wniosków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.