Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czołowe zderzenie na drodze do Kraśnika
~~T niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 15:14
Bo istotne informacje to nie na tym portalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 15:15
Jeszcze szybciej,gazu,gazu,gazu, a może się uda...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ostrożny niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 15:30
Ludzie kochani po co tyle jadu w tych komentarzach.Drodzy kierowcy noga z gazu,w dupie oczy a bedzie wam się lepiej jeździło.Szybciej nie znaczy bezpieczniej.Najgorsze w wypadkach jest to jak ucierpią niewinni uczestnicy ruchu.Pozdro dla wszystkich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~KC niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 16:47
nie znajcie szczegółów zdarzenia ani kto i dlaczego zawinił a wypisujecie bzdury !!! AŻ NIE MOŻNA TEGO CZYTAĆ, LEPIEJ PRZEMILCZEĆ PEWNE KWESTIE NIŻ WYPOWIADAĆ SIĘ BEZSENSOWNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TA SYTUACJA KTÓRA MIAŁA DZISIAJ MIEJSCE MOGŁA ZDARZYĆ SIĘ KAŻDEMU, NIEZALEŻNIE OD TEGO ILE MIAŁ NA LICZNIKU..... WIĘC NIE PISZCIE BZDUR!

ZDROWIA DLA CHŁOPAKÓW I WYTRWAŁOŚCI DLA RODZIN.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rodem z eden niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 17:06
Wypadków będzie przybywać,bo zbyt wielu emocjonalnie zfiksowanych posiada prawko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 17:31
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 19:10
Miałam podobną sytuację w zeszłym tygodniu między Krzyżową i Gromadką... Ułamki sekundy a zmiotłoby 4 auta przez dziwny czlowiek a co wyprzedza na krótkich odcinkach między zakrętami po dwa auta ... Jadą jakby byli w grze a nie w realu.... Z tą trasą powinni coś zrobić... Myślę , że mandatów jest za mało i za mało kontroli .... przydało by się ograniczenie prędkości, a dla niektórych "dawców organów" ogranicznik na liczniku tak jak w Tirach.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mark niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 20:56
Wystarczy jeździć bezpiecznie i przyhamować, przepuścić tego co wymusza pierwszeństwo.
Wymuszanie każdemu się zdarza, więc zachowujmy się kulturalnie, nie dodajemy gazu i nie machamy pięściami.
Przekonałem się, że tak jest o wiele bezpieczniej i spokojniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza