Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Autobus MZK zderzył się z golfem
~~Zibi niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 15:47
Ponoć z autobusu pasażerów i rękę urwało a drugiemu oko wyleciało co wy ludziska piszecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~autor niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 17:14
kirowcy byli trzezwi zawnil golf tyle w tym temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~autor niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 17:14
kirowcy byli trzezwi zawnil golf tyle w tym temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 21:09
kierowcy zawodowi np.PKS,MZK to krowy systemu komuny wszystko im wolno dziś miałem podobne zdarzenie z MZK wymusił pierwszeństwo na Modłowej a po 50 m.zatrzymał się na wysokości zendera NA ULICY dla wysiadającego pasażera z autobusu .grunt ze wymusił pierwszeństwo to wysadził z autobusu pewnie kolegę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~feel niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 22:13
Krowy to nieżyczliwi pasażerowie....Gdyby nie Mzk to twoi dziadkowie nie mieli czym jeździć do lekarza.do znajomych. bo wy młodzi ludzie nie macie dla nich czasu...często słyszę ich szczere rozmowy z kierowcami MZK....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~feel niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 22:32
64 letni Kierowca VW Golfa z pasa do skrętu w prawo pojechał w prawo...czyli Kierowca MZK jest niewinny...tam często na tym skrzyżowaniu dochodzi do takiej sytuacji....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 czerwca 2017r. o 22:52
~~feel napisał(a): z pasa do skrętu w prawo pojechał w prawo....

To chyba dobrze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~aaa niezalogowany
9 czerwca 2017r. o 0:30
widziałem ten wypadek ,kierowca golfa przejechał prosto z pasa do skętu w prawo.Jeszcze gorzej ,ze przed światłami mocno przyspieszył ,aby przelecieć na pomarańczowym,a nawet już czerwonym.Niestety żle to się skończyło dla towarzysza lub towarzyszki podróży.Myslałem ,ze kieowca golfa jechał sam.On wyszedł o własnych siłach z auta...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.