Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poszukujemy torby fotograficznej z naszym sprzętem
~~ niezalogowany
16 czerwca 2017r. o 20:35
~~gapowe napisał(a):
~~iga napisał(a): Wesoło pewnie by wam było gdyby to wam zginął sprzęt o takiej wartości, albo ponieślibyście szkodę w majątku... To dopiero możnaby śmieszkować. Eh, ludzie ludzie...


Mi okradli z auta kilka drogich sprzętów .Policja umorzyła.Mogli namierzyć legalny telefon .Ale chyba sie nie chciało.Kto zostawia na moście wartościowe przedmioty ten ich nie ma.


Nie wiesz co to stres?, brak snu, dużo obowiązków i jak to czasem może się skończyć? Skoro tak się stało to chyba raczej ten ktoś tego nie chciał? prawda? więcej empatii. Nie oceniaj, bo kiedyś będziesz w podobnej sytuacji i zrobi ci się głupio...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
16 czerwca 2017r. o 20:46
Takie rzeczy jak sprzęt fotograficzny trzyma się prz doopie (czy to torba na ramieniu,czy plecak) .
Zostawić bez opieki to można butelkę mineralnej ;)

Współczuję straty ,ale żyjemy w złodziejskim kraju i strach nawet antenę cb na dachu zostawić idąc do marketu, bo może po 10min nie być.

Mi w maju ukradli spod domu w nocy rejestrator jazdy ,był wart może kilkadziesiąt zł,a może i mniej ,bo i kabel urwany ,pozostawioiny w aucie i uchwyt połamany.

Podajcie dane sprzętu ,bo może zaraz pojawi się na rynku i ktoś "kupujący" da wam znać.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
16 czerwca 2017r. o 21:22
Też miałam podobną sytuację, mam nadzieję, że ten kto znalazł waszą torbę nie okaże się takim @#$$#%$^, jak ten co znalazł moją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kss niezalogowany
17 czerwca 2017r. o 9:49
Ja sie ciesze !:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 czerwca 2017r. o 11:36
~~iga napisał(a): Wesoło pewnie by wam było gdyby to wam zginął sprzęt o takiej wartości, albo ponieślibyście szkodę w majątku... To dopiero możnaby śmieszkować. Eh, ludzie ludzie...


Ja płacę OC na wypadek wszelkich szkód wyrządzonych przeze mnie . Koszt 15zł miesięcznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Radca niezalogowany
17 czerwca 2017r. o 15:58
Wysokość znaleźnego wynika z art. 186 k.c. i wynosi jedną dziesiątą wartości rzeczy znalezionej. Powyższą zasadę potwierdza art. 10 ust. 1 nowej ustawy o rzeczach znalezionych z dnia 20.02.2015 r., która wchodzi w życie 21.06.2015 r. Wartość rzeczy znalezionej określa się według cen rynkowych.

Znalazco nie zapomnij jakie masz prawa, ktore reguluje ustawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 czerwca 2017r. o 16:12
Złodziejstwo ze wszech stron w ostatnim czasie .
Szkoda tylko ,że my, okradzeni musimy zmierzyć się z tym żalem po stracie często przecież wartościowych rzeczy.
Policja pomaga ,Naprawdę pomaga. Ale paserów iluuuuuuu.ohoho ;( ;( ;( ;( ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taki tam niezalogowany
17 czerwca 2017r. o 23:04
hmmm być może fotoreporter był zbyt pochłonięty pracą i o niej zapomniał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.