Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kłusowników przybywa
~~Wędkarz niezalogowany
24 czerwca 2017r. o 23:59
Po co opłacać karte jak ryb w Bobrze nie ma.Po co te składki się pytam?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stachu SZ. niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 0:08
Po to te skladki ,zeby utrzymywac takich Darmozjadow jak ten GOSC!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Klusownik z nad Bobru niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 0:11
Ten PAWIAN juz dawno powinien przejsc do historii!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wedkarz 2 niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 7:37
zgadza sie gdzie te ryby,,,,,,kiedyś nad bobrem to było na co popatrzec,,.,klenie brzany.,,,,teraz nic,,,.a nic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 8:11
~~wedkarz 2 napisał(a): zgadza sie gdzie te ryby,,,,,,kiedyś nad bobrem to było na co popatrzec,,.,klenie brzany.,,,,teraz nic,,,.a nic

Prawda. Jeszcze dziesięć lat temu idąc przez most, zatrzymywałem się i prawie zawsze wypatrzyłem jakąś rybę w wodzie. Od kilku lat jednak ryby tam już nie widziałem. Kiedyś PZW zajmowało się zarybianiem. Kiedy ostatnio zarybiali rzekę Bóbr? Kiedy zarybiali Krępnicę? Chodzić i karać to nie jest główny obowiązek PZW.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 8:21
John dałeś radę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Robert niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 8:32
Cały czas powtarzam ,to jest banda darmozjadów, gonić to do pracy
PZW!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 8:48
~~Kk napisał(a): Na zbiornikach dzierzawionych PZW nie może stanowić prawa a wszelkie zakazy i nakazy może wydawać jedynie właściciel. Tak. Więc PZW nie ma. Prawa. Zabraniać choćby pływania skuterami na krepnicy. NIE mają władzy na tych wodach.


Pewnie, skuterami na Krepnicy, a ryby w tym czasie wyprawić na wakacje, aby odpoczęły od hałasu i syfu. Cały czs "wedkarze" łapią ryby niezależnie od wielkosci. zabijaja małe, a potem skad brać duże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego