Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stopa bezrobocia znowu w dół
~~ niezalogowany
27 czerwca 2017r. o 7:54
~~Połykaczka kijanek napisał(a): Stopę bezrobocia w powiecie nie powinno obliczać się z danych PUP tylko z danych Urzędu Skarbowego.

Pracujący płaci podatek dochodowy a niepracujący go nie płaci.
Dane PUP polegają na tym że ktoś nie przyszedł się podpisać i wnioskują ,że ktoś pracuje bo się nie podpisał :)

Z danych Urzędu Skarbowego można nawet wyliczyć średnią zarobków w powiecie ale jakoś nikt tego nie robi i się tym nie chwali

No nie do końca. Właściciele niektórych firm nie płacą podatków i pracują.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 czerwca 2017r. o 7:57
~~Lala napisał(a): Co roku o tej porze jest ten sam artykuł w tym temacie. Do roboty za granice wszyscy ruszyli i sezonowe prace dorwali na umowy byle jakie :P


Po wakacjach zarejestrują się ponownie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Autor: niezalogowany
27 czerwca 2017r. o 8:01
jak rząd w przyszłym roku wprowadzi powszechne ubezpieczenie zdrowotne, to bezrobocie będzie wynosić 0 %, bo nie będzie sensu się rejestrować w PUP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agnes85 niezalogowany
27 czerwca 2017r. o 8:01
Taaaa tp prawda za 2.000 to prezesi sami niech robią...nadszedł wkońcu czas ,że pracownicy wybierają pracodawcę a nie odwrotnie !!
i bardzo dobrze:)
A moim skromnym zdaniem, żeby żyć w miarę spokojnie to powinno być minimum 3.000 na łapkę :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Agnes ? niezalogowany
27 czerwca 2017r. o 8:12
A jakie masz kompetencje ? Co możesz dać od siebie pracowadawcy, że taką kwotę chcesz zarabiac?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zły niezalogowany
27 czerwca 2017r. o 9:14
Martwię się bo już niebawem spadnie poniżej zera i władza będzie musiała zamknąć zamknąć urząd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Absolwent ZSB niezalogowany
27 czerwca 2017r. o 9:24
~~Do Agnes ? napisał(a): A jakie masz kompetencje ? Co możesz dać od siebie pracowadawcy, że taką kwotę chcesz zarabiac?


Witam
Jestem inżynierem budownictwa z dziesięcioletnim doświadczeniem na największych kontraktach budowlanych w Polsce. Potrafię szybko i sprawnie analizować potężne ilości informacji i wyciągać z nich prawidłowe wnioski. Znam AutoCad, NormaPro i Excel na poziomie zaawansowanym. Umiejętnie kieruję wieloma grupami ludzi jednocześnie na kilku zadaniach. Myślę, że sprawdzę się w każdej branży. Chętnie wrócę w rodzinne strony ponieważ zaczynają mnie męczyć delegacje. Moje wymagania to 10tys zł brutto + samochód służbowy i prywatna opieka medyczna Luxmed z możliwością rozszerzenia pakietu na rodzinę. Zainteresowanych proszę o pozostawienie adresu email pod moim komentarzem. Proszę tylko o poważne propozycje.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janek niezalogowany
27 czerwca 2017r. o 9:32
~~Absolwent ZSB napisał(a):
~~Do Agnes ? napisał(a): A jakie masz kompetencje ? Co możesz dać od siebie pracowadawcy, że taką kwotę chcesz zarabiac?


Witam
Jestem inżynierem budownictwa z dziesięcioletnim doświadczeniem na największych kontraktach budowlanych w Polsce. Potrafię szybko i sprawnie analizować potężne ilości informacji i wyciągać z nich prawidłowe wnioski. Znam AutoCad, NormaPro i Excel na poziomie zaawansowanym. Umiejętnie kieruję wieloma grupami ludzi jednocześnie na kilku zadaniach. Myślę, że sprawdzę się w każdej branży. Chętnie wrócę w rodzinne strony ponieważ zaczynają mnie męczyć delegacje. Moje wymagania to 10tys zł brutto + samochód służbowy i prywatna opieka medyczna Luxmed z możliwością rozszerzenia pakietu na rodzinę. Zainteresowanych proszę o pozostawienie adresu email pod moim komentarzem. Proszę tylko o poważne propozycje.
Pozdrawiam


No i konkret!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza