Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pomóż odzyskać skradzione rzeczy
148
#waldek nieaktywny
29 czerwca 2017r. o 13:20
W nocy z 16 na 17 czerwca 2017 r z naszej posesji w Kruszynie KTOŚ kogo z chęcią nazwałbym S…..synem ukradł 6 rowerów i kosiarkę elektryczną. 5 z tych rowerów to rowery naszych dzieci, a w momencie nadchodzących wakacji sami wiecie jaka to strata. Mój rower, wysłużony dziadek, któremu w ostatnich dniach siadły przerzutki to sentyment, gdyż kupiłem go jeszcze na studiach i przejechałem nim kupę kilometrów (oby złodziej połamał się na tym rowerze). Bardzo proszę was kochani o udostępnienie mojego posta. Za pomoc w odzyskaniu rowerów dzieci, wskazanie miejsca ich pobytu, ujęcie s….synów NAGRODA 1000 zł.
Liczę na waszą pomoc !!!!! tel. do kontaktu: 530 969 077 lub dzwońcie na policję gdyż sprawa została oficjalnie zgłoszona. Z góry dziękuję !!!!! Waldek. Poniżej zdjęcia rowerków i informacja[img=1498735243_4oixcna.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tez mama niezalogowany
29 czerwca 2017r. o 18:38
Panie Waldku proszę udostępnić ogłoszenie na  OLX.pl  może to coś da ewentualnie poprosić znajomych o udostępnienie tego linka na ich stronie tego typu informacje najlepiej rozchodzą się droga pantoflową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 lipca 2017r. o 23:16
szkoda dzieciaka...... a właśnie zaczęły się wakacje.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 lipca 2017r. o 13:30
Niech znajdą te rowery i oddadzą właścicielowi. Złodziei do więzienia na długie lata i będzie bezpieczniej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 lipca 2017r. o 23:32
:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 lipca 2017r. o 19:58
gdyby ludzie nie kupowali okazyjnych (kradzionych) rzeczy, złodzieje przestaliby grasować !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tez mama niezalogowany
4 lipca 2017r. o 0:15
Ponawiam temat .
Gdyby ktoś widział taki rower lub hulajnogę proszę o kontakt .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tez mama niezalogowany
4 lipca 2017r. o 23:58
Ponawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.