Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Najskuteczniejsza terapia fizykalna już w Bolesławcu
~~bobrzanie i istotne niezalogowany
4 sierpnia 2017r. o 19:28
ale ludzie sa zawistni ,nie wierzacy,odrazu atak jak pitbulle :D kto nie sprobuje ,ten sie nie przekona , nie wiem nie bylem ... ale jak juz jest w naszym miescie , to odwiedze z samej ciekawosci, zawsze nowinki wzbudzaja ciekawosc ,w takich czasach zyjemy , ja jestem otwarty na taka terapie , w miare mozliwosci finansowej :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 sierpnia 2017r. o 19:31
~~bobrzanie i istotne napisał(a): ale ludzie sa zawistni ,nie wierzacy,odrazu atak jak pitbulle :D kto nie sprobuje ,ten sie nie przekona , nie wiem nie bylem ... ale jak juz jest w naszym miescie , to odwiedze z samej ciekawosci, zawsze nowinki wzbudzaja ciekawosc ,w takich czasach zyjemy , ja jestem otwarty na taka terapie , w miare mozliwosci finansowej :)

A jak ta "terapia" ci zaszkodzi? Skąd wiesz, że to co proponują inni jest dobre dla ciebie? Zawsze próbujesz z samej ciekawości wszystkiego co się napatoczy? Jeżeli tak, to nie jesteś zbyt rozsądny. Zwłaszcza, że chodzi o zdrowie. Już niejedna nowinka ludziom bokiem wyszła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty niezalogowany
4 sierpnia 2017r. o 20:46
Lepiej dać ojcu dyrektorowi na tacę :P On wyleczy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Www niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 7:24
Bemer Polska proszę poszukać w Internecie (yutube) i podać chociaż jedną osobę,która jest nie zadowolona z tej terapii..Węgry mają taki sprzęt w co drugim szpitalu i nikt nie narzeka ..Ale to już jest normą ,że wypowiadają się Ci co nie mają żadnego pojęcia o tej terapii jak i Ci co ta terapia jest im nie na rękę..Proszę podać chociaż jeden sposób na odblokowanie mikrokrażenia w naszym organiźmie gdzie Bemer jest w stanie usunać takie blokady już po dwóch minutach całkowicie bez skutków ubocznych.Są materiały w Internecie pokazujące wiele na temat tej terapii,tylko większość jest ma tyle leniwa,że wszystko by chciała mieć podane na tacy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ehewa niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 8:25
Z BEMERA korzystam od kiedy został utworzony punkt na ul. Kubika , jestem bardzo zadowolona i napewno będę polecać każdemu ,poszłam ponieważ bardzo zle sie czułam ,miałam bardzo złe wyniki krwi ,na drugie piętro nie miałam siły wejść , dzisiaj moje samopoczucie sie poprawiło ,nie mecze sie ,nie jestem senna w dzień zaczęłam bez problemu jeździć na rowerze ,gdzie jeszcze miesiąc temu nawet bym nie wsiadła na rower ,nie dałabym rady , chodzę na BEMER każdego dnia 8 min mi to zajmuje ,jestem naprawdę zachwycona , mój znajomy również z BEMERA korzysta bo nie czuł stop zwolnił sie przez nogi z pracy , dzisiaj stopy normalnie czuje i chodzi jak dawniej , wszystkich zachęcam do skorzystania to naprawdę działa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 8:42
~~Ehewa napisał(a): Z BEMERA korzystam od kiedy został utworzony punkt na ul. Kubika , jestem bardzo zadowolona i napewno będę polecać każdemu ,poszłam ponieważ bardzo zle sie czułam ,miałam bardzo złe wyniki krwi ,na drugie piętro nie miałam siły wejść , dzisiaj moje samopoczucie sie poprawiło ,nie mecze sie ,nie jestem senna w dzień zaczęłam bez problemu jeździć na rowerze ,gdzie jeszcze miesiąc temu nawet bym nie wsiadła na rower ,nie dałabym rady , chodzę na BEMER każdego dnia 8 min mi to zajmuje ,jestem naprawdę zachwycona , mój znajomy również z BEMERA korzysta bo nie czuł stop zwolnił sie przez nogi z pracy , dzisiaj stopy normalnie czuje i chodzi jak dawniej , wszystkich zachęcam do skorzystania to naprawdę działa .


Cyt." zwolnił sie przez nogi z pracy , dzisiaj stopy normalnie czuje i chodzi jak dawniej" koniec cytatu.....
Zwolnił się, nie pracuje, normalnie się czuje..... :> więc praca mu nie odpowiadała :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 9:06
~~Www napisał(a): Bemer Polska proszę poszukać w Internecie (yutube) i podać chociaż jedną osobę,która jest nie zadowolona z tej terapii..Węgry mają taki sprzęt w co drugim szpitalu i nikt nie narzeka ..Ale to już jest normą ,że wypowiadają się Ci co nie mają żadnego pojęcia o tej terapii jak i Ci co ta terapia jest im nie na rękę..Proszę podać chociaż jeden sposób na odblokowanie mikrokrażenia w naszym organiźmie gdzie Bemer jest w stanie usunać takie blokady już po dwóch minutach całkowicie bez skutków ubocznych.Są materiały w Internecie pokazujące wiele na temat tej terapii,tylko większość jest ma tyle leniwa,że wszystko by chciała mieć podane na tacy.

Materiałów w necie sporo - same reklamowe. Ale nie idzie znaleźć nigdzie informacji o badaniach naukowych i ich wynikach. Reklam nie należy brać poważnie, bo chodzi sprzedającym usługi o kasę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Klaudia niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 17:10
Miałam ok. 10 miesięcy problem ze skórą na dłoni. Żaden lekarz, dermatolog nie stwierdził co mi dolega, a przypisywane najmocniejsze maści na antybiotykach i sterydach nie pomagały mi. Używając Bemera nie myślałam, że może mi w tym pomóc. Skóra całkowicie się zagoiła tylko po tygodniu terapii. Dodatkowo kontrolne badania krwi, które wykonuję regularnie, znacznie poprawiły się . Dlatego zamiast krytykować coś czego ludzie w Polsce nie poznali, warto spróbować na własnej skórze i dopiero ocenić efekty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.