Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ciężko ranny motocyklista
~~ niezalogowany
8 lipca 2017r. o 20:38
DP napisał(a):

motocykista - motor to można mieć w d....
c]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
8 lipca 2017r. o 21:18
~~ napisał(a):
DP napisał(a):

motocykista - motor to można mieć w d....
c]

l
gubię literki i co mi zrobisz? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 lipca 2017r. o 22:37
DP napisał(a): śmiem się wtrącić
motor to można mieć w d....
a jezdzi się na motocyklu ;)
ale masz rację że adrenalina czasami rozum ''zamyka''
samochód ma karoserię
motocykista tylko kombinezon...
warto o tym pamiętać


tylko kombinezon...
jeśli go ma... tu było muśnięcie, ale gościu w ciuchach na spacer a nie na motocykl....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aaa niezalogowany
8 lipca 2017r. o 22:50
Chłopak wyjeżdżał ze stacji benzynowej, a kierowca forda ze sklepu z ceramiką. Faktycznie motocyklista zapier...jakieś 30 km/h. Po prostu "szaleniec"... Z tego co widziałem nie miał urazów rąk ,czy kręgosłupa tylko nogi. Wypadki się zdarzają czy na moto, rowerze, wrotkach czy w aucie. Dużo zdrowia dla kierowcy jednośladu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 lipca 2017r. o 23:01
Cały dzień slychac było ryk de bili na motorach i w końcu którys wyryczał swoje. czy policji nie ma w tym mieście żeby wyłapac tych szczyli bez tłumików co 150/h po mieście za pie dalają. Oni chyba mają na s r ane pod tymi kaskami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~brokatu niezalogowany
8 lipca 2017r. o 23:30
Tak samo radzi sobie policja z wariatami na motorach jak z dziwny czlowiek mi na autostradzie A4
A co do wypadku to zdrowia dla motocyklisty :)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiek niezalogowany
9 lipca 2017r. o 8:10
Mieszkam przy ul. 1000-lecia w B-cu i dlatego nie mam żadnej litości dla motocyklistów. Każdemu przelatujacemu życze połamania karku....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 lipca 2017r. o 8:22
~~Aaa napisał(a): Chłopak wyjeżdżał ze stacji benzynowej, a kierowca forda ze sklepu z ceramiką. Faktycznie motocyklista zapier...jakieś 30 km/h. Po prostu "szaleniec"... Z tego co widziałem nie miał urazów rąk ,czy kręgosłupa tylko nogi. Wypadki się zdarzają czy na moto, rowerze, wrotkach czy w aucie. Dużo zdrowia dla kierowcy jednośladu!


Miał jakieś "ochraniacze" - czy "ubiór" na hulajnogę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego