Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie
~~geodeta niezalogowany
11 lipca 2017r. o 21:58
~~ napisał(a):
~~kola napisał(a): Oświadczenie majątkowe DJ - czytać,czytać,czytać....
http://bip.nowogrodziec.pl/download/attachment/12297/dariusz-jancelewicz-sekretarz-gminy-i-miasta-koncowe-2016.pdf

Z wielką uwagą przeczytałam oświadczenie tego pana za 9 miesięcy z 2016 roku i o mało oczy nie wyskoczyły mi z orbity.

środki zgromadzone w walucie polskiej 779,843,28.zł.
akcje spółek 544,927,15.zł, dom o wartości pół miliona zł.Ale jak dobrze zrozumiałam to ten pan zakupił w Nowogrodźcu 8 działek , za uwaga łączną kwotę 22,400zł DWADZIEŚCIA DWA TYSIĄCE CZTERYSTA zł.

A ja zapłaciłem geodecie za wytyczenie 1 działki 1700 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
11 lipca 2017r. o 22:25
Gdybym ja miał taką kasiurkę na koncie to nigdy bym się nie zgodził być osobą publiczną, wtedy nie musiał bym składać oświadczenia majątkowego które jest jawne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 lipca 2017r. o 8:14
~~kola napisał(a): Oświadczenie majątkowe DJ - czytać,czytać,czytać....
http://bip.nowogrodziec.pl/download/attachment/12297/dariusz-jancelewicz-sekretarz-gminy-i-miasta-koncowe-2016.pdf

Również namawiam do przeczytania tego oświadczenia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 lipca 2017r. o 8:18
~~XXX napisał(a): Oj Józki z Gierałtowa będą płakać jak go odwołają ,już dawno to powinni zrobić.


W Gierałtowie jest jeszcze jeden problem . Tam jest Tak zwany Ośrodek Zdrowia . Ogrzewany i utrzymywany cały rok dla jednej pielęgniarki i kilku osób.
Moim zdaniem należy go zamknąć a w to miejsce podpisać kontrakt z dyplomowaną pielęgniarką - ratownikiem na prywatny punkt pielęgniarski i była by rzeczywista pomoc medyczna a nie fikcja za duże pieniądze. Jest to decyzja polityczna i radny boi się o to wystąpić zamiast ludziom wytłumaczyć. Na bazie tego budynku zrobić Przedszkole ze żłobkiem lub coś w tym stylu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 lipca 2017r. o 9:49
~~~111 napisał(a): Art. 231. § 1. Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.


Dopatrujemy się tu winy włodarzy gminy za nadużycie swoich stanowisk do prywatnych celów i słusznie .
Ja bym jednak polecił uwadze internautów taką refleksję : czy temu nie są winne Organy Państwa - w tym przypadku Policja i Prokuratura ? Czy jak by bacznie i z nieufnością patrzyły na ręce samorządowcom dochodziło by do takich przypadków ? Czy ciężko tak się domyśleć ,że jak wójt chętnie doposaża Policję czy inne organa państwa ,że może mieć w tym cel ? Ciężko się domyśleć, że Biznesmen czy Wójt goszcząc przedstawicieli organów państwa poprosi ich kiedyś o "pomoc"... ? Nękają mnie te pytania. Mam nadzieje ,że tak nie jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ccc niezalogowany
12 lipca 2017r. o 17:25
Lechoslawy jak was nękają myśli to tylko pigułka lub wizyta u specjalisty.

PS Burmistrz was rozjechal w
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 lipca 2017r. o 17:48
CCC z tobą coś się dzieje.

Dobre rady co do wizyty u specjalisty zachowaj dla siebie. Dobrze radzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 lipca 2017r. o 18:13
http://www.ve-to.pl/aktualnosci/prokuratura-wszczela-sledztwo/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza