Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zapalili znicze przed Sądem Rejonowym
~~myślący do czytaczy niezalogowany
20 lipca 2017r. o 16:54
...
wyobraźcie sobie, że z jakiś tam powodów Prawo i Sprawiedliwość traci władzę, albo odchodzi z tego świata Jarosław Kaczyński, czego mu absolutnie nie życzę, ale na wyroki boskie nie mamy wpływu. Ja mogę umrzeć, pan, każdy z nas i nic na to nie możemy poradzić. A cały system, jaki tworzy PiS oparty jest na jednym człowieku: na Jarosławie Kaczyńskim. Gdyby coś się stało to sypie się całe Prawo i Sprawiedliwość, bo oni by się pozabijali o te synekury. I mówię im, że w tym momencie ich główni przeciwnicy dostają w prezencie ustawę, która daje im możliwość posadzenia was wszystkich do paki i to na długie lata.

kto to powiedział ?
dla wygranego być może w nagrodę wyjazd na miesiączke
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 lipca 2017r. o 17:15
~~myślący do czytaczy napisał(a): ...
wyobraźcie sobie, że z jakiś tam powodów Prawo i Sprawiedliwość traci władzę, albo odchodzi z tego świata Jarosław Kaczyński, czego mu absolutnie nie życzę, ale na wyroki boskie nie mamy wpływu. Ja mogę umrzeć, pan, każdy z nas i nic na to nie możemy poradzić. A cały system, jaki tworzy PiS oparty jest na jednym człowieku: na Jarosławie Kaczyńskim. Gdyby coś się stało to sypie się całe Prawo i Sprawiedliwość, bo oni by się pozabijali o te synekury. I mówię im, że w tym momencie ich główni przeciwnicy dostają w prezencie ustawę, która daje im możliwość posadzenia was wszystkich do paki i to na długie lata.

kto to powiedział ?
dla wygranego być może w nagrodę wyjazd na miesiączke

Twoj spojrzenie na sprawe to czysty koniunkturalizm. Tu hierarchia wartosci znacznie sie rozni od tego co napisales.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 lipca 2017r. o 17:31
Z tego całego zamieszania jest jednak jeden pozytyw . W końcu nie trzeba chodzić na wybory wynik będzie z góry ustalony na Nowogrodzkiej. Przyzwoitym ludziom i Polakom przyjdzie jedynie czekać na koniec żywota dyktatora z Żoliborza.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~T niezalogowany
20 lipca 2017r. o 22:43
W USA sędziowie Supreme Court (Sądu Najwyższego)są nominowani przez Prezydenta.
Tam też nie ma demokracji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 lipca 2017r. o 23:03
~~T napisał(a): W USA sędziowie Supreme Court (Sądu Najwyższego)są nominowani przez Prezydenta.
Tam też nie ma demokracji?


https://pl.wikipedia.org/wiki/S%C4%85d_Najwy%C5%BCszy_Stan%C3%B3w_Zjednoczonych

doucz się...sędzie dożywotni. zatwierdzany 2/3 głosów przez senat...typowy pis :) niedouczony ale nadęty.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nn niezalogowany
20 lipca 2017r. o 23:34
Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach. Część 1.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9277
#pawel6982 nieaktywny
21 lipca 2017r. o 2:01
Ciekawe czy sąd opowie się po mojej stronie w walce o moją córeczkę z jej matką nie stabilną emocjonalnie i psychicznie nie dbajacą o swoje zdrowie a tym bardziej dzieci zarówno psychiczne jak i fizyczne.
Dopisane 21.07.2017r. o godz. 02:01:

Gdzie na wszystkie jej uchybienia i zagrorzenia dla zdrowia dzieci posiadam niezbite dowody poparte świadkami i nagraniami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~cyt.wp niezalogowany
21 lipca 2017r. o 10:02
cyt:
a przejrzałem tę ustawę i nie można jej nazwać zamachem na sąd, a raczej modernizacją. Przecież wg tej ustawy tak naprawdę rola Ministra Sprawiedliwości będzie minimalna, natomiast duża prezesa KRS, Prezydenta RP oraz częściowo Sejmu. Więc ja nie rozumiem o co cała ta afera. Radzę zapoznać się Szanownym dziennikarzom, opozycji i KOD-owi i protestującym ślepo kto wybiera sędziów SN np. w Holandii czy w Niemczech. Ta ustawa zapewni, że skończy się kolesiostwo i mafia w sądach, zatrudnianie swoich. Sędzia powinien ponosić odpowiedzialność za niesłuszne wyroki, tak jak lekarz gdy popełni błąd w sztuce lekarskiej, za co płaci własnym majątkiem, ma zniszczoną karierę zawodową. Sędzia to nie Bóg, więc za swe powinien płacić z własnych kieszeni, a nie tak jak obecnie, że odszkodowania płaci państwo.
- od wrzesni sie wezma za walki Polskich Oszustow - dlatego tak wykorzystuja niektorych mieszkancow b-c ,podatnych na manipulacje ;) przeczytajcie art.4 konst. nie ma tam mowy o dyktat. itp. ! jestescie manipulowani przez PO , obudzcie sie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza