Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zapalili znicze przed Sądem Rejonowym
211
skorn
22 lipca 2017r. o 17:15
Po kilkudziesieciu latach komuny można się było spodziewać, czego będą nich oczekiwać.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~? niezalogowany
22 lipca 2017r. o 17:24
Właśnie nie wiem o co mu chodzi
To że żołnierz wykonywał rozkazy to coś złego?
Mój też to robił chociaż w innej służbie
Co on wie o służbie dla narodu czy społeczeństwa ?
Zapewne gówniarz miał gile u nosa w tamtych czasach ale ja dobrze pamiętam ten okres
Nie z opowieści ,nie z filmów jak niejeden z wypowiadających się tutaj
Dzisiaj jak władza każe strzelać to będą tacy co to zrobią a jeśli myślicie że nie to jesteście durniami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 lipca 2017r. o 17:35
Tłumienie siłą prodemokratycznch protestów to służba dla narodu? Cos ci się kolego pomyliło. WP było narzedziem w ręku partii, tylko jej służyło.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~szeregowy niezalogowany
22 lipca 2017r. o 17:37
skorn napisał(a): Tłumienie siłą prodemokratycznch protestów to służba dla narodu? Cos ci się kolego pomyliło. WP było narzedziem w ręku partii, tylko jej służyło.


http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/tajemnica-przyjaciela-prezesa-pis-zdegradowany-za-kradziez-spirytusu/k7p058q
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do skorna niezalogowany
22 lipca 2017r. o 17:52
Nie jesteśmy kolegami więc tą formę sobie daruj
Dlaczego nie wspominasz że z tymi żołnierzami stali ramię w ramię milicjanci
Chodzili również wspólnie na patrole
Nie piszesz o tym bo co? Nie pamiętasz ?
Niech dotrze do ciebie fakt że dzisiaj może być to samo bo jak jesteśmy podzieleni sam widzisz
Jesteś tak uprzedzony ,tak zmanipulowany że jestem pewien że strzelał byś do mnie bez zastanowienia
Dzieli nas nie tylko wiek ale doświadczenia życiowe
Dzieli nas to co tobie wpojono a ja przeżyłem dlatego napisz tu wprost
Dostając rozkaz strzelał byś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 lipca 2017r. o 17:56
no to bądź sobie pewien, snuj domysły, dywaguj

ja tymczasem mówię o faktach, o tym co się zdarzyło. w PRL wojsko strzelało do ludzi za to, że występowali przeciwko komunie. Innymi słowym, broniło patologii pasożytującej na narodzie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do skorna niezalogowany
22 lipca 2017r. o 18:03
Piszesz że bronili komuny i strzelali
Dzisiaj jest wojsko i jest policja
Dzisiaj kogo będą " bronić"? Tego samego tylko ty nie napiszesz
Tak samo jak uciekłeś od odpowiedzi gdzie zapytałem jasno
Dostając rozkaz strzelał byś?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 lipca 2017r. o 18:24
Do Polaka za to, że wyszedł demonstrować? Chyba żarty sobie robisz, janusz.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza