Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie pójdziemy w ceramicznej paradzie
~~dziecko we mgle niezalogowany
21 lipca 2017r. o 8:24
Zwracam uwagę panu że w zakładach ceramicznych w Miśni są obligatoryjne badania kręgosłupa na okoliczność zmian zwyrodnieniowych po latach pracy na malarniach.Są również stosowne rekompensaty z tego tytułu utraty zdrowia.W Pana zakładzie podejście do pracowników jest w 100 procentach bezduszne.Typowy kołchoz.Norma,norma goni normę.Zarobki poza dyskusja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 lipca 2017r. o 9:20
~~Ela napisał(a): Brawo dla Pana tak trzymać.

CYTAT Z PYTANA DO OGRODNIKA
"Czyli to Pan będzie kandydatem PiS w wyborach prezydenckich w przyszłym roku?

Tego nie powiedziałem. Istnieje jednak przekonanie wśród członków i sympatyków PiS w Bolesławcu, jak również władz okręgowych partii, że to ja powinienem reprezentować PiS w wyborach na prezydenta miasta. Na dziś mogę powiedzieć tyle, że jestem kompetencyjnie przygotowany do podjęcia się takiego wyzwania."

-PODPOWIEM TAK -UWAŻAJ GOŚCIU BO MOŻE DNO NIE WYTRZYMAĆ

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 lipca 2017r. o 10:26
~~ napisał(a):
~~Ela napisał(a): Brawo dla Pana tak trzymać.

CYTAT Z PYTANA DO OGRODNIKA
"Czyli to Pan będzie kandydatem PiS w wyborach prezydenckich w przyszłym roku?

Tego nie powiedziałem. Istnieje jednak przekonanie wśród członków i sympatyków PiS w Bolesławcu, jak również władz okręgowych partii, że to ja powinienem reprezentować PiS w wyborach na prezydenta miasta. Na dziś mogę powiedzieć tyle, że jestem kompetencyjnie przygotowany do podjęcia się takiego wyzwania."

-PODPOWIEM TAK -UWAŻAJ GOŚCIU BO MOŻE DNO NIE WYTRZYMAĆ



Dokładnie. Już w wyborach do parlamentu pokazał, że nie jest osobą, której społeczeństwo chce zaufać. Pobiła go na głowę Pani Klaudia od Korwina w liczbie otrzymanych głosów. Facetowi ego czaszkę rozsadza a ludzie go nie chcą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maciek niezalogowany
21 lipca 2017r. o 14:38
Oby nigdy nie został prezydentem. To najbardziej zarozumiały człowiek w Bolesławcu. Obecnemu prezydentowi nie dorasta do pięt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~@#@! niezalogowany
21 lipca 2017r. o 17:01
A ministerstwo skarbu skąd wzieło pieniądze na rozbudowę zakładu,- z podatków m . innymi płaconych przez inne zakłady ceramiczne. Tworzenie konkurecji za pieniądze podatnika . Takie firmy padają łupem wygrywających wybory, i choćby prezes był najlepszy to i tak go wymienią na swojego, po zmianie partii rządzącej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~henio niezalogowany
21 lipca 2017r. o 20:47
W Bolesławcu jest kilkanaście osób takich jak Panowie : Ogrodnik , Król, Kisielijczyk, Stasik , Roman, Przybylski / wkrótce wróci do Bolesławca bo naraził się Schetynie / itd , którzy wymieniają się stanowiskami. To jest niezastąpiona elita Bolesławca - nawet są wstanie zmienić poglądy z dnia na dzień by pozostać w grze o stołki. Co do Pana Ogrodnika też pamiętam go z czasów kiedy był wiceprezydentem. Mimo , że jestem sympatykiem PiS - su to bron nas Boże od takich karierowiczów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iga niezalogowany
21 lipca 2017r. o 21:55
Wcale 18 sierpnia nie był dniem wolnym od pracy ,trzeba było go odpracować w sobotę na 1 i 2 zmianie to dlatego pracownicy podziękowali za paradę .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 lipca 2017r. o 23:43
~~henio napisał(a): W Bolesławcu jest kilkanaście osób takich jak Panowie : Ogrodnik , Król, Kisielijczyk, Stasik , Roman, Przybylski / wkrótce wróci do Bolesławca bo naraził się Schetynie / itd , którzy wymieniają się stanowiskami. To jest niezastąpiona elita Bolesławca - nawet są wstanie zmienić poglądy z dnia na dzień by pozostać w grze o stołki. Co do Pana Ogrodnika też pamiętam go z czasów kiedy był wiceprezydentem. Mimo , że jestem sympatykiem PiS - su to bron nas Boże od takich karierowiczów.


Święta racja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.