Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ponad 200 osób protestowało pod sądem
~~LIPTON niezalogowany
27 lipca 2017r. o 11:00
kanalia pieniacz karakan wytarł swoją zdradziecką mordę o swój kraj i rodaków, straż marszałkowska powinna go do specjalisty siłą na sygnale zawieźć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 lipca 2017r. o 11:16
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Dzień dobry to ja wasz ulubieniec.



Taki sympatyczny.


idący do gazu też mieli być sympatyczni?


Strach koło Kryśki przechodzić. Mówiłem żeby nie żarła na sali posiedzeń. Najpierw żarła a później gazowała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~czujny aligator niezalogowany
27 lipca 2017r. o 15:02
Platformie zaczynają drastycznie spadać sondaże, w związku z tym Tusk postanawia chwycić się ostatniej deski ratunku - pomocy z góry. Modli się więc:
- Panie Boże, wiem, miałem nie klękać przed księdzem, ale jeżeli przegram wybory i ludzie odkryją ile ukradliśmy, to mnie zabiją. Proszę, pomóż mi...
Nieoczekiwanie odzywa się Bóg:
...- Donek, nigdy cię za bardzo nie lubiłem, ale niech ci będzie. Uradowany premier zwołuje konferencję prasową nad jeziorem i mówi:
- Jestem prawdziwym cudotwórcą i zaraz to udowodnię. Zobaczycie, będzie wam się żyło lepiej!
Podchodzi do jeziora i zaczyna chodzić po wodzie. Czeka na aplauz, zamiast tego leci kamień. Drugi, trzeci, w końcu cała lawina. Donald wpatruje się zdziwiony, a ludzie krzyczą: I to ma być premier? Nawet pływać nie umie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hujowe państwo pis niezalogowany
28 lipca 2017r. o 8:17
30 lat minęło, a zapora w Świnnej Porębie wciąż nie gotowa. Nie przeszkodziło to jednak, aby w środę 26 lipca uroczyście otworzyła ją premier Beata Szydło. Wydarzenie transmitowała m.in. stacja TVP Info. - To, co nie udało się przez niespełna 30 lat, udało się w niespełna dwa lata gdy rządzi PiS - mówiła.

Ludzie dają się robić w hooooja a pisowce jeszcze temu przyklaskują to rząd będzie stosował komunistyczne oszustwa.

"Podobno BeataSzydlo będzie dziś otwierać osadę w Biskupinie, a jutro zamek w Malborku."

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/beata-szydlo-swinna-poreba-otwarcie-zapora,151,0,2349207.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Módlcie się za Kaczora niezalogowany
28 lipca 2017r. o 8:52
bo w przeciwnym wypadku do Sztumu!

http://wolnosc24.pl/2017/07/27/kukiz-grozi-po-modlcie-sie-za-kaczynskiego-gdybym-to-ja-mial-wladze-to-wielu-z-was-byloby-juz-w-sztumie/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tlx niezalogowany
28 lipca 2017r. o 9:03
PiS JEST DO DUPY !! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do: wyprowadzaczy... niezalogowany
28 lipca 2017r. o 10:02
Do wyprowadzaczy świeczek na spacer!
Proszę po sobie posprzątać!
Parafina pobrudzila płyty i schody.
"Paniusie" i "panowie" - do roboty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hujowe państwo pis niezalogowany
28 lipca 2017r. o 10:58
https://teleshow.wp.pl/jaroslaw-kaczynski-w-tv-trwam-wywiad-transmitowala-tvp-info-6149026248169089a

karakan na 3 stacjach jednocześnie.
Stalinizm pełna gębą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza