Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Czechach przez Agencję KBTI Poland

~~michał niezalogowany
21 lipca 2017r. o 11:30
Czy 24.07 ktoś z BC wyjeżdza do pracy w Czechach do miejscowości Kurim?? Wyjazd jest z Wałbrzycha więc mogę kogoś zabrać lub ewentualnie dorzucić się do paliwa i zabrać się z kimś!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 lipca 2017r. o 21:20
cio to za praca??? jaka stawka??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Michal niezalogowany
22 lipca 2017r. o 11:40
http://www.kbti.pl/oferta,pracownik-produkcji-kurim,345

W poniedzialek jest wyjazd wiec juz raczej sie nie zalapiesz ale agencja ma sporo ciekawych ofert
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~czujny aligator niezalogowany
22 lipca 2017r. o 12:45
moja kolezanka jedzie , fajna dosyc :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 lipca 2017r. o 13:11
Ja jadę z Bolesławca przyjedz z Wałbrzycha zabiorę cię dalej. Jadę sceptycznie nastawiony bo agencja ma dużo negatywnych komentarzy i nie wiem co o tym myśleć. Jadę bo w Bolesławcu nie chce mi się pracować za 1900 zł netto. Nie mam więc wyboru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~michał niezalogowany
22 lipca 2017r. o 14:50
~~ napisał(a): Ja jadę z Bolesławca przyjedz z Wałbrzycha zabiorę cię dalej. Jadę sceptycznie nastawiony bo agencja ma dużo negatywnych komentarzy i nie wiem co o tym myśleć. Jadę bo w Bolesławcu nie chce mi się pracować za 1900 zł netto. Nie mam więc wyboru.


Źle mnie zrozumiałeś! Ktoś mnie poprostu zawozi z Bolesławca do Wałbrzycha samochodem ( bo stamtąd jest przecież bus) i poprostu mam jeszcze 3 wolne miejsca więc chętnie kogoś zabierzemy.
To mój nr 607 701 765 wiec w razie czego pisac albo dzwonic!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~michał niezalogowany
22 lipca 2017r. o 14:51
~~ napisał(a): Ja jadę z Bolesławca przyjedz z Wałbrzycha zabiorę cię dalej. Jadę sceptycznie nastawiony bo agencja ma dużo negatywnych komentarzy i nie wiem co o tym myśleć. Jadę bo w Bolesławcu nie chce mi się pracować za 1900 zł netto. Nie mam więc wyboru.


Jadę z tego samego powodu co Ty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 lipca 2017r. o 13:48
nam unia zniszczyła piwo,

ale co mają powiedzieć czesi,

jeszcze gorsze szczyny od naszych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza