Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Żądali veta prezydenta
~~obalić rząd pis niezalogowany
26 lipca 2017r. o 14:45
http://obieg.net/artykul/1492-ten-wpis-robi-furore-w-polskim-internecie-eliza-michalik-po-mistrzowsku-podsumowala-oredzie-szydlo


szydło do dymisji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 lipca 2017r. o 18:16

szydło do wora
bo za często wychodzi ... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
26 lipca 2017r. o 18:30
że niby te znicze mają ją do wora wsadzić :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 lipca 2017r. o 18:51
no nie wiem ...ja tam zapalałem zniczyk żądając dostępu Bolesławca do morza ... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
26 lipca 2017r. o 19:02
to ja zapalę trzy ;)
albo pięć
albo jeszcze pomyślę ile :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 lipca 2017r. o 19:08
zapal dodatkowy w ''intencji'' mola ...
takiego z desek ,skrzypiącego ...nie tego ze skrzydełkami

już nie mogę się doczekać ....kolejnego spotkania ... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
26 lipca 2017r. o 19:10
:D ;)

masz to nie jak w banku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasta niezalogowany
26 lipca 2017r. o 19:26
Kasta i jej zwolennicy won do pederastycznej Brukseli ! Won z dumnego wolnego panstwa, ktore nie da sie zniewolic jakims cepom brukselskim ! PIS bardzo madrze i odpowiedzialnie zmienia kraj , tak trzymac. A zdrajcy i konfidenci z Po, N i innych zlodziejskich ruchow won do sodomskiej Brukseli !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza