Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślub z policyjną asystą
3145
#hemi nieaktywny
26 lipca 2017r. o 12:15
Jak w naszym kraju ma byc normalnie , skoro ludzie szukają wszędzie zeby się przyczepić , a najlepiej jeszcze dowalić drugiemu.

Mnie taka akcja z radiowozem cieszy -zawsze jakis to fajny akcent dla młodych w wykonaniu kolegów z pracy :)

Jak kogoś boli "prywatne " dysponowanie radiowozami i mundurowymi to niech uda sie na prywatę Jarka Kaczyńskiego i jego miesiecznice.
Tam jest marnotrawienie kupy kasy i zmuszanie policji do bezsensownych działań.

Młodym zyczę najlepszego i jak najmniej zawistnych ludzi na drodze.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JA niezalogowany
26 lipca 2017r. o 12:36
Chodzi o to ,że w tym momencie mogła być potrzebna interwencja policji. Takie jest moje zdanie.

Hemi...Twój opis jest ciekawy, czeka nas muslim europa a jedziesz po kaczynskim.
Oczywiście nie bronię jarosława ale mimo wszystko dzieki jego polityce tych muslimów nie ma u nas.

dziękuje i kurtyna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~biało-czerwony niezalogowany
26 lipca 2017r. o 12:53
patrzeć policji na ręce dopóki nie zmieni się traktowanie społeczeństwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 lipca 2017r. o 12:57
~~Czyż napisał(a): Skoro policja za wszystko karze obywateli, obywatele patrzą na ręce policji i rozliczają za wszystko. W normalnym kraju by tego nie było


Wyprowadź się do "normalnego" - masz do wyboru: Białoruś, Kora Płn itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 lipca 2017r. o 12:59
~~ napisał(a): Jak tacy ludzie mogą spoglądać rano w lustro? Wstyd podp.....e.


Taki typ wstaje rano i myśli "kogo tu podpie_dolic".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
26 lipca 2017r. o 13:03
~~JA napisał(a): Chodzi o to ,że w tym momencie mogła być potrzebna interwencja policji. Takie jest moje zdanie.

Hemi...Twój opis jest ciekawy, czeka nas muslim europa a jedziesz po kaczynskim.
Oczywiście nie bronię jarosława ale mimo wszystko dzieki jego polityce tych muslimów nie ma u nas.

dziękuje i kurtyna


W Bolesławcu nie mamy jednego radiowozu i dwóch policjantów więc zapewne akurat ta ekipa była po prostu wolna i mogła dołaczyć do kolumny.Po prostu.

Co do aspektu politycznego ,ja zwróciłem uwage na wieksze przegiecie co do marnotrawienia pieniedzy podatnika,czy zajmowania policji nie tym co trzeba,czyli zabezpieczenie humorów Jarka Smoleńskiego.

Jesli chodzi i najeźdźców ,zwanych w mediach jako uchodźcy wojenni ,to też jestem zdecydowanie anty nim,tzn. niech sobie będą ,ale u siebie ,lub w krajach ,które chca byc islamizowane.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
26 lipca 2017r. o 13:13
Hemi ,zadam pytanie ciebie dotyczące .A jak ze ślubem 2 facetów.? Mogą zalegalizować swój związek ,czy żyć na kocią łapę ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~juzia niezalogowany
26 lipca 2017r. o 13:27
a ja zyczę Państwu młodym dużo szczęścia i miej takich komentarzy marnych jakie tu wypisujecie co nie którzy .. zazdrość przez was przemawia. Prezydent też nie mógł używać w kolumnie sygnalizacji "ijo ijo" a to zrobił. Wy te mordeczki zazdrosne :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima