Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~hujowe państwo pis niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 13:59
oddziały antoniego to samahujnia tak jak cały pis i to co sobą reprezentują i to co wyczyniają !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 14:01


To jest właśnie cała postawa zwolenników PiS, po latach niebytu, nabrali odwagi a że ich w konia robią ,co tam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falco second niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 14:13
A teraz coś z lokalnych wiadomości co pokaże wam pislanderzy dlaczego mam za durni tych co dali się omamić bredniom antka " brzózki" i pierdzielą coś tam o wielości tego niby super ministra

Otóż pracuje tutaj w pomorskim około 90 tyś. strażaków a żołnierzy?
127!!!!!!
127!!!!!!
127!!!!!!!

Dotarło pisdzielce?

Wiem że nie ... I wiem dlaczego
hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 17:09
~~Falco second napisał(a): A teraz coś z lokalnych wiadomości co pokaże wam pislanderzy dlaczego mam za durni tych co dali się omamić bredniom antka " brzózki" i pierdzielą coś tam o wielości tego niby super ministra

Otóż pracuje tutaj w pomorskim około 90 tyś. strażaków a żołnierzy?
127!!!!!!
127!!!!!!
127!!!!!!!

Dotarło pisdzielce?

Wiem że nie ... I wiem dlaczego

Powiedz czy ty doznajesz orgazmu jak tak sobie popiszesz na temat PiS-u
w zlym swietle?????
hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~300%Normy niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 17:12
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/zdjecia/galeria/406245,2,andrzej-lepper-napisal-dramatyczny-list-jaroslaw-kaczynski-i-zbigniew-ziobro-oskarzani-o-lamanie-prawa-wraca-afera-gruntowa.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 17:13
~~300%Normy napisał(a):
"Rzeczpospolita": w PiS coraz częściej mówi się o zmianie premiera. Odpowiedź rzecznika rządu
dzisiaj 16:20

Pretekstem do zmiany Beaty Szydło na stanowisku premiera miałaby być spóźniona reakcja rządu na nawałnice. Prezesem rady ministrów zostałby Jarosław Kaczyński - informuje "Rzeczpospolita".

Rekonstrukcja rządu ma być odpowiedzią na działania prezydenta Andrzeja Dudy - czytamy w "Rzeczpospolitej"

za czyim przyzwoleniem uzywasz 300% Normy Buraczku PO-wski??

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pis do dymisji niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 17:18
http://tvn24bis.pl/pieniadze,79/zadluzenie-sp-na-koniec-vi-wynioslo-945-695-5-mln-zl,766057.html

koniec pisowskich nieudaczników nadchodzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 sierpnia 2017r. o 17:18
~~300%Normy napisał(a): http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/zdjecia/galeria/406245,2,andrzej-lepper-napisal-dramatyczny-list-jaroslaw-kaczynski-i-zbigniew-ziobro-oskarzani-o-lamanie-prawa-wraca-afera-gruntowa.html

Jak reszta PO-wskich Buraczkow nie ma na tyle inteligencji by stworzyc wlasny
nick oraz podszywa sie pod innych ,falszywy jak cala PO-wska banda.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza