Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Al pone niezalogowany
13 kwietnia 2024r. o 14:36
~~Jasiu napisał(a): Uważam, że opinia o ludziach Kaczyńskiego, że to nieudacznicy jest bardzo niesprawiedliwa. W robieniu wałów nie mają sobie równych, złodziejstwo opanowali do perfekcji. Jak dla mnie mistrzostwo świata w grabieży majątku narodowego. 24% narodu nadal docenia ich umiejętności !

Oddawać kasę z ofe !!! .....bani pseudouczciwi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
13 kwietnia 2024r. o 14:40
Z OFE uratowałem co się da, jakieś 300 czy 400 mld już mi to wyleciało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowa Laurowiśnia niezalogowany
13 kwietnia 2024r. o 15:07
~~Jasiu napisał(a): Uważam, że opinia o ludziach Kaczyńskiego, że to nieudacznicy jest bardzo niesprawiedliwa. W robieniu wałów nie mają sobie równych, złodziejstwo opanowali do perfekcji. Jak dla mnie mistrzostwo świata w grabieży majątku narodowego. 24% narodu nadal docenia ich umiejętności !


Jeśli mogę co coś poradzić to przejdź się pięć kilometrów szybkim marszem to ci przejdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Szachownica niezalogowany
13 kwietnia 2024r. o 17:43
~~Kirowa Laurowiśnia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a): Uważam, że opinia o ludziach Kaczyńskiego, że to nieudacznicy jest bardzo niesprawiedliwa. W robieniu wałów nie mają sobie równych, złodziejstwo opanowali do perfekcji. Jak dla mnie mistrzostwo świata w grabieży majątku narodowego. 24% narodu nadal docenia ich umiejętności !


Jeśli mogę co coś poradzić to przejdź się pięć kilometrów szybkim marszem to ci przejdzie.

To,że tobie pomogła ta terapia nie znaczy ,że wszyscy na nią "idą ".To druga metoda nabierania rozumu :pierwsza to przez głowę ,ta przez d oopę ,praktykowana głównie w wyborczych rejonach PISu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowy Nachyłek niezalogowany
13 kwietnia 2024r. o 18:44
~~Kasztanowa Szachownica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kirowa Laurowiśnia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a): Uważam, że opinia o ludziach Kaczyńskiego, że to nieudacznicy jest bardzo niesprawiedliwa. W robieniu wałów nie mają sobie równych, złodziejstwo opanowali do perfekcji. Jak dla mnie mistrzostwo świata w grabieży majątku narodowego. 24% narodu nadal docenia ich umiejętności !


Jeśli mogę co coś poradzić to przejdź się pięć kilometrów szybkim marszem to ci przejdzie.
To,że tobie pomogła ta terapia nie znaczy ,że wszyscy na nią "idą ".To druga metoda nabierania rozumu :pierwsza to przez głowę ,ta przez d oopę ,praktykowana głównie w wyborczych rejonach PISu.


KO i donek teraz rządzi a ty te pociągi tak liczysz i liczysz? Oj stary ty piernik musi:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwona Goryczka niezalogowany
14 kwietnia 2024r. o 14:23
~~Płowobrązowy Nachyłek napisał(a): ~~Kasztanowa Szachownica napisał(a): Ktoś napisał: ~~Kirowa Laurowiśnia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a): Uważam, że opinia o ludziach Kaczyńskiego, że to nieudacznicy jest bardzo niesprawiedliwa. W robieniu wałów nie mają sobie równych, złodziejstwo opanowali do perfekcji. Jak dla mnie mistrzostwo świata w grabieży majątku narodowego. 24% narodu nadal docenia ich umiejętności !


Jeśli mogę co coś poradzić to przejdź się pięć kilometrów szybkim marszem to ci przejdzie.
To,że tobie pomogła ta terapia nie znaczy ,że wszyscy na nią "idą ".To druga metoda nabierania rozumu :pierwsza to przez głowę ,ta przez d oopę ,praktykowana głównie w wyborczych rejonach PISu.

KO i donek teraz rządzi a ty te pociągi tak liczysz i liczysz? Oj stary ty piernik musi:)

Tak dokładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Strażnik ZK niezalogowany
14 kwietnia 2024r. o 16:27
błaszczak pòł roku szukał ruskiej rakiety w lesie a Izralel zestrzelił ich 300 w pòł godziny.
To mówi samo za siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowy Klon niezalogowany
14 kwietnia 2024r. o 20:06
~~Strażnik ZK napisał(a): błaszczak pòł roku szukał ruskiej rakiety w lesie a Izralel zestrzelił ich 300 w pòł godziny.
To mówi samo za siebie.


skąd „klawisz” ma takie wiadomości ..??
liczyłeś te zestrzelone ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.