Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prokuratura wszczęła śledztwo
~~ niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 16:38
~~~` napisał(a): znowu donos veto - robią we własne gniazdo, widać zależy im żeby w mieście nie powstawały żadne inwestycje a tak potrzeba jest mieszkań, szczególnie komunalnych. Słychać , że nową budowę mieszkań komunalnych też zadenuncjowali do "odpowiednich organów. Wygonią wszystkich inwestorów z gminy.

To napisz ile tych mieszkań komunalnych wybudowano w gminie Nowogrodziec przez ostatnie 10 lat prężnych rządów Relicha,Ja mam zdjęcia mojej miejscowości z lat pięćdziesiątych i zapewniam cię ,że teraz moja miejscowość wygląda o wiele gorzej po prostu jak to mówi PIS jest w ruinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 17:21
~Anonim napisał(a): A co z poprzednim zawiadomieniem? Burza w szklance wody?

To nie jest burza w szklance wody tylko drugie równoległe śledztwo, pierwsze odnośnie sprzedaży działek w centrum Nowogrodźca za bezcen prowadzi śledztwo Prokuratura Okręgowa , natomiast walących się tynków prowadzi Bolesławiecka Prokuratura.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 18:08
w boleslawcu tez sie wszystko na warszawskiej i na innych ulicach wwali i co ??
.... nikt tak nie kwiczy , sami na prawiamy wszystko tu to, tu tamto i nikt nie narzeka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 22:14
~~ napisał(a):
~Anonim napisał(a): A co z poprzednim zawiadomieniem? Burza w szklance wody?

To nie jest burza w szklance wody tylko drugie równoległe śledztwo, pierwsze odnośnie sprzedaży działek w centrum Nowogrodźca za bezcen prowadzi śledztwo Prokuratura Okręgowa , natomiast walących się tynków prowadzi Bolesławiecka Prokuratura.

Bardzo bym się ucieszył gdyby postawione zostały zarzuty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~` niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 22:20
Popłacz sobie lepiej nad bezmiarem swojej głupoty i wredności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 22:35
~~` napisał(a): Popłacz sobie lepiej nad bezmiarem swojej głupoty i wredności.

Ty se możesz popłakać nad swoją matką, że urodziła takiego ...a jak ty.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 22:39
~~` napisał(a): Popłacz sobie lepiej nad bezmiarem swojej głupoty i wredności.


Jaka krzywda ,że kogoś razi marnowanie pieniędzy publicznych ? urzędnik to święta krowa ? A jak tobie brakuje pieniędzy bo je zmarnowałeś to co robisz ? okradasz kogoś ? nie musisz z własnych pieniędzy zapłacić za swoją głupotę ? A Publiczne pieniądze to można marnować a jak brakuje to podwyższyć podatki ? Tak jest OK ? W przypadku tej kamienicy narażono ludzi na kłopoty i na straty zarówno ich jak i gminę . Tak po prostu nie wolno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nikos Dyzma niezalogowany
9 sierpnia 2017r. o 22:44
Jestem za tym że by art.paragraf 1,2,3. wprowadzić wreszcie w życie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza