Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prokuratura wszczęła śledztwo
~~ niezalogowany
14 sierpnia 2017r. o 17:01
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Tak, tak. Wierzysz, że nikt nic nie widział i nie słyszał.

Ja mam dwie piły spalinowe i żadna nie pracuje cicho . Jak to nikt nie widział ? Jakim cudem nikt nie słyszał ?

Przecież to było zrobione z premedytacją bo myśleli ,że nikt się nie dopatrzy a pozwolenia z Powiatu na wycinkę by nie dostali bo to były zdrowe drzewa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 sierpnia 2017r. o 13:17
A co to było jakiś czas temu że ktoś wysłał czy dostał trumnę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~3c niezalogowany
15 sierpnia 2017r. o 14:11
A jak było kiedyś że ktoś wypisywał bzdury w sieci a później lamentował ze po sadach musi latac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 sierpnia 2017r. o 14:37
No i co z tego latania wynikło?

Ciekawe ile z budżetu naszego-waszego-mojego poszło dla tego pana?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~n niezalogowany
15 sierpnia 2017r. o 14:43
I pan jest z tego powodu moralnie szczęśliwy? Może powiedzieć nie mam nic wspólnego ze sprawą?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 sierpnia 2017r. o 15:09
W tej całej sprawie powinno chodzić o treść wpisu.

Należało to zbadać i jeżeli był szkalujący, to przykładnie ukarać.

Jeżeli był zgodny z prawdą, to pociągnąć do odpowiedzialności osoby za to odpowiedzialne.

A tutaj chodziło o coś zupełnie innego.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 sierpnia 2017r. o 15:20
~~n napisał(a): I pan jest z tego powodu moralnie szczęśliwy? Może powiedzieć nie mam nic wspólnego ze sprawą?



Lewacka ideologia spustoszyła wasze czaszki doszczętnie. Nic tam już nie ma.
Używasz pojęcia moralność, robiąc sobie jaja.

Moralność to także zbiór niepisanych zasad i norm przyjętych w społeczeństwie. Przyzwoitość poszła w zapomnienie. Owsiakowe róbta co chceta zrobiło swoje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 sierpnia 2017r. o 17:52
Kiedy patrzę na tę fontannę, która ilustruje niniejszy artykuł, to się wzruszam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.