Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Desperat z kamerą na drodze w Czernej

~~użytkownik dróg niezalogowany
22 sierpnia 2017r. o 18:28
Jadę sobie dziś przez Czerną a tu na końcu wioski, jakiś desperat z kamerą stoi na samym środku drogi krajowej 94 (główna Bolesławiec - Zgorzelec) i coś tam nagrywa . Bez kamizelki na ciemno ubrany zero oznakowania mało brakowało a bym go rozjechał. Nic sobie nie robi z przejeżdżających obok aut, tylko gapi się w ten swój wizjer. Normalnie ręce opadają widząc taką głupotę i bezmyślność. Zapewne kręcił reportaż o bezpieczeństwie na drogach. Ktoś wie co tam za amatorzy w tej Czernej i co kręcili?
Niech tylko zobaczę gdzieś w tv swoje auto nagrane bez mojej wiedzy to będą mieli ciepło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gość niezalogowany
22 sierpnia 2017r. o 21:45
Ciekawe co na to emem? Też tak biega z kamerką gdzie popadnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fred niezalogowany
23 sierpnia 2017r. o 21:05
Od razu przypomina mi się początek filmu chłopaki nie płaczą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 sierpnia 2017r. o 21:10
dzisiaj szedł taki z noktowizorem przez przejście na Kosciuszki za wiaduktem ,jakiś taki niepewny gościu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 sierpnia 2017r. o 21:12
ten z noktowizorem to w nocy czy w dzień szedł?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
23 sierpnia 2017r. o 22:19
Trzeba było się zatrzymać i wyjaśnić bezpośrednio wszystkie wątpliwości.
Wtedy mógłbyś tutaj opisać historię i może byłaby dla kogoś przydatna.
Niektórym internet odbiera umiejętność normalnego zachowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nic śmiesznego niezalogowany
23 sierpnia 2017r. o 22:22
Geodeta po spaleniu lolka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 sierpnia 2017r. o 23:10
~~Ja napisał(a): Trzeba było się zatrzymać i wyjaśnić bezpośrednio wszystkie wątpliwości.
Wtedy mógłbyś tutaj opisać historię i może byłaby dla kogoś przydatna.
Niektórym internet odbiera umiejętność normalnego zachowania.


Akurat nie mam co robić, tylko dyskutować na środku drogi z jakimś bezmyślnym początkującym kamerzystą, stwarzając tym dodatkowe zagrożenie i blokując ruch na drodze krajowej.(jak by był doświadczony to na pewno wiedziałby jak się zachować lub oznakować miejsce swojej pracy tak aby było bezpiecznie). A historię opisuję taką jaka była i być może bedzie dla kogoś przydatna. Nie wiem jakie argumenty mogłyby usprawiedliwić tak bezmyślne zachowanie. Brak jakiegokolwiek oznakowania lub choćby zwykłej kamizelki odblaskowej. Nie mam również pojęcia co może mieć wspólnego z zaistniałą sytuacją internet . Proszę jaśniej uzasadniać swe wypowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza