Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podział mandatów w Radzie Powiatu
~~Brunatnoczerwona Daglezja niezalogowany
23 października 2018r. o 13:10
To co , CZŁONEK się zmieni ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółty Wielosił niezalogowany
23 października 2018r. o 13:20
właściwie nic się nie zmieniło te same nazwiska ...te same ..twarze ...te same zagrywki ...ten sam fałsz !
to ja się pytam ...po co te wybory??skoro osoby powielono??? skoro nic się nie zmieniło ,skoro nastała moda na brak pomysłu i tylko przetrwać przy korycie??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Rozwar niezalogowany
23 października 2018r. o 13:38
~~Pomarańczowożółty Wielosił napisał(a): właściwie nic się nie zmieniło te same nazwiska ...te same ..twarze ...te same zagrywki ...ten sam fałsz !
to ja się pytam ...po co te wybory??skoro osoby powielono??? skoro nic się nie zmieniło ,skoro nastała moda na brak pomysłu i tylko przetrwać przy korycie??



A nie zauważyłeś, że może mieszkańcom podoba się to że miasto się rozwija.

Jeśli tego nie zauważasz to może okulista ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglastoróżowa Pernecja niezalogowany
23 października 2018r. o 13:56
Ciekawe czy doktor i magister dalej będą się "angażować" w sprawy mieszkańców....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowy Przetacznik niezalogowany
23 października 2018r. o 14:01
Dobrze PIS zyskuje małymi kroczkami Byłem na spotkaniu z J.Kaczyńskim ,który poierał Romana ,było to dawno ,spotkanie odbyło się w sali gimnastycznej koło Termy.Jeżeli Roman wejdzie w koalicje z PS SLD to przyznam ,że kręgosłup moralny mu odpadł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowy Krokus niezalogowany
23 października 2018r. o 14:58
~~Oliwkowy Rozchodnik napisał(a): Co, Chwojnicki?! Czyżby kolejne pół bańki na etatowego członka!? MAm nadzie, że Roman nie wejdzie z nim w koalicję
Przecież SLD LEWICA RAZEM (CHwojnick) poparła Romana na konwencij wyborczej z jego udziałem.Teraz Roman musi się odwdzięczyć Członkowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtobrązowa Facelia niezalogowany
23 października 2018r. o 16:01
Nigdy nie byłem i nie będę za aborcją,
ale jak ciągle widzę te same stare twarze zaczynam popierać eutanazję ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Czosnaczek niezalogowany
23 października 2018r. o 18:47
~~Srebrnobiały Ubiorek napisał(a):
~~Oliwkowy Rozchodnik napisał(a): Co, Chwojnicki?! Czyżby kolejne pół bańki na etatowego członka!? MAm nadzie, że Roman nie wejdzie z nim w koalicję


Wejdzie, wejdzie!


No to może jakaś pikieta pod Starostwem .W końu to nasze pieniądze a już dawno ETATOWEGO miało nie być .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima