Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybory, wybory i po wyborach
~~Srebrzystoczarna Bergenia niezalogowany
24 października 2018r. o 19:53
Panie Kazimierzu. Jak maszyna dobrzer chodzi, wykazuje mozliwosci jej szerszego wykorzystania i spelnia oczekiwania uzytkownika to po co ja zmieniac. Pan MM oprocz mowienia o klikach , sitwach nic konkretnego nie zaproponowal W taki sposob nie wygrywa sie zadnych wyborow, chyba ze rzadzacy wytna taki numer, ze wyborcy beda ich mieli dosc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lawendowa Kostrzewa niezalogowany
24 października 2018r. o 19:54
Wybory i po wyborach. Kto do koryta sie dostal ten dostal i teraz pytam, kto chlew posprzata. Miasto wyglada jaknpo przejsciu ekipy z woodstoku( nie obrazajac nikogo) moze tez byc ekipa bsc. Nikt z kandydatow noe fatyguje sie by zdjac swoja piekna mordeczke ze slupow ogloszeniowych.a to ze ich pyszczki walaja sie odklejone po ulicy tez im nie przeszkadza. Zal. Przynajmniej mieszkancy wiedza, gdzie ich miejsce, czyli na ulicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Grzybień niezalogowany
24 października 2018r. o 19:58
Jest pytanie czy wyborcy głosowali na koalicję Roman+Russ,czyli Bezpartyjni +PIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
24 października 2018r. o 20:09
Wyraźnie głosowali na bezpartyjni PiS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karminowoczerwony Kokorycz niezalogowany
24 października 2018r. o 20:09
Panie Kazimierzu nie szanuje pana wykorzystuje pan osiągniętą pozycję do zdobycia władzy nie wyszło ale mógłby Pan się do tego przyznać a puki co jest pan dla mnie słabym gościem Robert
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karminowoczerwony Kokorycz niezalogowany
24 października 2018r. o 20:09
Panie Kazimierzu nie szanuje pana wykorzystuje pan osiągniętą pozycję do zdobycia władzy nie wyszło ale mógłby Pan się do tego przyznać a puki co jest pan dla mnie słabym gościem Robert
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Porcelanowy Judaszowiec niezalogowany
24 października 2018r. o 20:10
~~Zielonkawobłękitny Grzybień napisał(a): Jest pytanie czy wyborcy głosowali na koalicję Roman+Russ,czyli Bezpartyjni +PIS.
To oszustwo wyborcze. Kompromitacja liderów; Przybylskiego ,Romana, Russa.Dla aktualnych i przyszłych korzyści zrobią wszystko.Przybylski by wdrapać się na stołek Marszalka Woj.,Russ na stołek wicestarosty a Roman za szerokie poparcie w wyborach do Sejmu w 2019 r.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
24 października 2018r. o 20:16
~Karminowoczerwony Kokorycz napisał(a): Panie Kazimierzu nie szanuje pana wykorzystuje pan osiągniętą pozycję do zdobycia władzy nie wyszło ale mógłby Pan się do tego przyznać a puki co jest pan dla mnie słabym gościem Robert



Na jakiej liście był pan Kazimierz bo nie widziałem go na żadnej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza