Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry dentysta w Bolesławcu.

~ert niezalogowany
11 sierpnia 2016r. o 8:01
Nie mam pojęcia który dentysta może być w ciąży ale .....kto szuka ten znajdzie he he he .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
11 sierpnia 2016r. o 11:30
Czytanie ze zrozumieniem. ... którego polecacie dla kobiety w ciąży
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
11 sierpnia 2016r. o 12:19
Nie każdy dentysta posiada odpowiednie znieczulenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mama niezalogowany
11 sierpnia 2016r. o 22:27
Czytałam wyższe wypowiedzi o klinice chodyra. Tak szczerze czy warto iść naprawdę tam z dzieciakami i z osobą dorosła? I jakie ceny mają bo słyszałam że z kosmosu. Bardzo proszę o szczera odpowiedz. Z góry dziękuję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marcin niezalogowany
11 sierpnia 2016r. o 22:56
Nie warto, drogo strasznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomek niezalogowany
12 sierpnia 2016r. o 4:17
Warto jak masz kase
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
12 sierpnia 2016r. o 9:09
~Mama napisał(a): Czytałam wyższe wypowiedzi o klinice chodyra. Tak szczerze czy warto iść naprawdę tam z dzieciakami i z osobą dorosła? I jakie ceny mają bo słyszałam że z kosmosu. Bardzo proszę o szczera odpowiedz. Z góry dziękuję


Ja tam chodzę z 6-cio latkiem, trzeba sporo zapłacić, (100 "głupi jaś", np 150 zatrucie 150+ plomba o ile dobrze pamiętam) ale dziecko ma zero stresu. Konsola umila dziecku czekanie, "głupi jaś" stresów podczas zabiegu, zbierasz znaczki na prezenty, obsługa plus dentysta super... Tylko te ceny :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~doswiadczona niezalogowany
19 sierpnia 2016r. o 10:14
~Radzio napisał(a): Osobiście najbardziej polecam młodego D. (bo pracują tam ojciec i syn) przy ul. Zgorzeleckiej na przeciw apteki pod klonami. Odradzam z całych sił panią Sz. na ul. Leśnej !! (gdy mamy umowioną godzine to zostaniemy obsłużeni ok 1,5 h po !! na trzy wizyty u niej trzy spóźnienia o ponad godzine !! a do tego 2 zęby źle zrobione i nici z reklamacji!! BARDZO NIE POLECAM


czlowieku...Durznki obydwaj psuja zeby..nie daj Boze jezcz wstawiac...nigdy u nich niczego!!!!! ten gabinet powinien byc juz dawno zamkniety.. Jak przyjdziesz z reklamacja..to wyjada na tobie az na schody..wina za zle wykonane uslugi ..spada na Ciebie. Bog mi swiadkiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza