Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry dentysta w Bolesławcu.

~ niezalogowany
17 lutego 2010r. o 19:05
pani Malgorzata G?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
950
#Fasola nieaktywny
17 lutego 2010r. o 19:09
Zawsze i wszedzie bede za Doktor Izabela Siarkowska ;) Pani zna sie na rzeczy jak malo kto, ma bardzo dobre podejscie do pacjenta i jest bardzo mila. I zawsze stara sie zadac jaknajmniej bolu, a to najwiekszy plus dentysty ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
18 marca 2010r. o 14:12
~ napisał(a):
~ napisał(a): byłam z dzieckiem u M.O. na osiedlu kwiatowym, robiła mu szóske- dość mała dziurka, ze znieczuleniem, jakie było moje zdziwienie gdy usłyszałam 160 zł ! alecóż byłam, zapłaciłam, ale moja noga tam więcej nie postanie!
u innego zapłaciłam 80 zł- za drugą szóske


no to ładnie zapłaciłaś :/
Polecam dr.Wójcika ze starzyńskiego

dla porównania: robił mojej córeczce 6tke i obyło się bez znieczulenia dzięki jego podejściu i Pani asystentki :)
zapłaciłam tylko 30zł za lepszą plombe
oczywiście na NFZ



dajcie namiary na tego dentyste PLISSSSSSSS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4074
#ejwa nieaktywny
18 marca 2010r. o 14:23
~ napisał(a): pani Malgorzata G?

czy to ta Pani z ul.1-go Maja?

Pieniadze szczescia nie daja. Dopiero zakupy - Marilyn Monroe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2796
#dotka nieaktywny
18 marca 2010r. o 14:32
ejwa napisał(a):
~ napisał(a): pani Malgorzata G?

czy to ta Pani z ul.1-go Maja?

na 1-go Maja swój gabinet ma Pani Aneta P. (dawniej P., a jak po zmianie stanu cywilnego, to nie wiem).
bardzo miła, sympatyczna Pani, a przede wszystkim bardzo dobry stomatolog. polecam serdecznie : -)

natomaist Pani Małgorzata G. ma gabinet na ul. Piastów 19
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paula niezalogowany
18 marca 2010r. o 14:32
Ja polecam doktora B.Durynka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~I.H niezalogowany
18 marca 2010r. o 15:10
p.Obleszczuk...ul Staszica,za 2 jedynki górnr-małe ubytki wprawdzie -100 zł-bardzo miło i dokladnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anna niezalogowany
1 czerwca 2010r. o 7:49
Szukam dentysty w Boleslawcu, ktory zajmuje sie protetyka. Chodzi mi o uzuelnienie ubytku - korona porcelanowa, poprzez zeszlifowanie 2 sasiednich zebow. Wazne jest zeby to dobrze zrobiono. Czy ktorys dentysta ma doswadcznie i jest godny polecenia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza