Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry dentysta w Bolesławcu.

~niuśka niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 12:11
ja polecam panią gajewką przyjmuje na łokietka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 14:31
ja polecam państwa Nuckowskich na ul. Piaskowej. od wielu lat robię tam wszystko na NFZ i ani razu nie dopłacałam przez tyle co tam chodzę. faktem jest, że ja też za wiele nie mam robione, bo tylko leczenie ubytków i próchnicy, czyli wstawianie plomb. No ale robią mi BIAŁE plomby i całkowicie bezpłatnie na NFZ. tylko oczywiście trzeba 3 razy powtarzać, że na NFZ się chce, bo jak nie to dołożą inne plomby i skasują :) jak ktoś pilnuje swojego interesu, że chce białe i na NFZ to takie dostanie. i czas oczekiwania na wizytę zazwyczaj mam 1-2 tygodnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ksenia niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 17:57
~ napisał(a):
moderator napisał(a):
~ napisał(a): Dentysta na NFZ. Kogo polecacie czy ktoś wogóle jeszcze przyjmuje?
Panstwo Nuckowscy na ul.Piaskowej .Wszystko darmo!



Jakoś ja nie miałam plomb na NFZ tylko płaciłam, i powiem tylko tyle fatalnie miałam zrobionego zęba. Oszczędności na plombach!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 18:37
Polecam p.dr Maciejewska w Nowogrodzcu ,wszystko wykonuje na NFZ protezowanie tez.Trzeba dojechać nie ma kolejek nie karze czekac.Usuwanie i plaby biale na NFZ.Cala moja rodzina do niej jeździ z B-ca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tygra niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 22:58
odradzam Pania NUCKOWSKA! zniszczyla mi zeby, robila mi 5 kanalowych, na 5 tylko hedno wykonala poprawniee, reszta kanalow byla niedoczyszczona i zakonczylo sie uszkodzeniem korzeni, teraz czekam na wstawienie 4 przednich (dwie jedynki i dwie dwojki) a mam 18 lat... ponad to kanalowe robila bez znieczulenia, pomimo prosb, bo "wtedy mam pewnosc, ze dobrze lecze" tragedia! P.Maciejewska (Nowogrodziec) wszystko mi poprawiala i czyscila drugi raz, od tamtej pory juz wszystko sie stabilizuje, ale nie zycze nikomu tyle bolu, lez i pieniedzy na darmo wylewac z siebie...
Z panstwa Nuckowskich tylko do mezczyzny jesli juz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 23:30
a kogo polecanie do wstawienia koronek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2014r. o 9:31
Proszę jakiś nr kontaktowy do P. doktor Maciejewskiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 11:59
~Basiek napisał(a): Wlasnie, licowki, o to samo chcialam zapytac. Kogo polecacie?
basiek chyba nikt w boleslawcu jeszcze nie robil licoek ze sie nie wypowie! szkoda bo szukam dentysty i narazie nikt nic nie poleca moze nic w bolcu nie robi :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.